• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

15 lat czy mam stulejkę

Kovalik

New member
Witam mam 15 lat i boję się że mam stulejkę. Normalnie ściągam napletek, ale przy wzwodzie nie chce zejść cały. proszę o szybką pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak napletek nie schodzi we wzwodzie to masz stulejke częściową. Albo powiesz rodzicom i pójdziecie do lekarza albo czekasz do pelnoletnosci i idziesz sam. Zawsze mozesz cwiczyc zsuwanie by skore spróbować rozciągnąć. Ale efekty nie zawsze sa. A jak ćwiczyc to poszukaj na forum bo bylo o tym wiele razy
 
Witam mam 15 lat i boję się że mam stulejkę. Normalnie ściągam napletek, ale przy wzwodzie nie chce zejść cały. proszę o szybką pomoc
Miałem dokładnie tak samo, czyli stulejkę niepełną. Nie było problemów ze ściągnięciem napletka, natomiast problem pojawiał się przy wzwodzie. Upływ czasu nic nie pomógł, w końcu poddałem się zabiegowi obrzezania. Zgadzam się z przedmówcami, idź do lekarza, a on oceni czy jest szansa uniknąć zabiegu czy też jest konieczne obrzezanie.
 

Podobne tematy

Do góry