• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

15 dzień po obrzezaniu w Poznaniu

PrzeS

New member
Niestety nie jest tak kolorowo. Jak nie zawinę Wacława pod żołędziem bandażem uciskowy to po nocy robi się fest opona. Zbiera się limfa i ciężko ja odprowadzić bez dłuższego ucisku. Lekarz powiedział, że przy tym typie obrzezania obrzęki utrzymują się nawet kilka tygodni i mam smarować maścią na blizny.

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No i ma racje. Masz lekki obrzęk a nie opone jak to ująłeś. Poza tym twoje cięcie jest dość luźne więc tak się będzie układać w spoczynku.
 

PrzeS

New member
@dieselpower Dzięki. Już jestem spokojniejszy. Tak odrazu miesiąc po zabiegu raczej nie będzie wszystko idealnie wygojone. Wszystko wymaga czasu. Ten napletek wewnętrzny w zasadzie wcześniej trochę zawijał się na żołądź więc teraz jest w lekkim szoku 😁
 

PrzeS

New member
Aktualizacja po prawie 6 tygodniach.
Obrzęk powoli jest coraz mniejszy. Jest też bardziej miękki i po rozmasowaniu obrzęk szybko znika. Po nocy trochę się pojawia. No i jest kilka twardych zamkniętych żył, ale to pewnie też się w końcu rozejdzie. Mój penis dostał teraz małą apteczkę z olejami do masażu blizn 🤣
Sam żołądź nie jest jakoś znacznie czuły na dotyk, gorzej jest z tym napletkiem wewnętrznym, on jest bardziej drażniący w majtkach.

Zdjęcia w zwisie i we wzwodzie.

 

BradDickPitt

Active member
dobrze to wyglada we wzwodzie, to dopiero 6 tygodni po zabiegu wiec za jakis czas bedzie jeszcze lepiej wygladac, choc blizna / ciecie wydaje sie dosyc ciasne

a jak Ci sie to uklada bez wzwodu? tworzy sie lekka fałdka z napletka wewnętrznego? wrzucisz fotke bez wzwodu?
 

olekf646

Active member
Masz podobnie jak taki gość tutaj, który też u tondla robił,poznaniakzestulejką, do roku mu się to polużniło na szwie i nie robiła się ta lekka oponka więc będzie dobrze raczej też u ciebie
 

PrzeS

New member

olekf646

Active member
Jasne że tak,dobrze to wygląda u ciebie,tylko musisz rozciągać Blizne systematycznie i ta lekka opuchlizna zejdzie, jak będzie lepszy przepływ limfy
 

Podobne tematy

Do góry