• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 lat - Stulejka

mrowka1a

New member
Cześć , mam 14 lat i mam stulejkę. Nigdy nie byłem z tym u lekarza ponieważ się boje z rodzicami też nie bardzo chcę o tym gadać bo czuł bym się niezręcznie. Co do zabiegu nie chciał bym bym mieć całkowicie usuniętego napletka bo czuł bym się głupio. Słyszałem że są jakieś nacięcia czy coś w tym rodzaju.

PS: Da się to załatwić anonimowo ?! bez wiedzy rodziców pójdę sam lub z osobą pełnoletnią i może być dokonany zabieg?, Mimo swojego wieku myślę już o seksie. Nie chce tu idiotycznych odpowiedzi tylko liczę że ktoś mi pomoże

CI 9 http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm tak samo jest na moim penisie
 

majster

New member
Temat według standardowego schematu przerabiany po raz nty.
Co do samego zabiegu są dwie metody - obrzezanie całkowite gdzie masz odsłonięty żołądź (uwierz, to w niczym nie przeszkadza a wręcz ponoć ułatwia seks) i plastyka napletka, ale tutaj masz możliwość nawrotu stulejki.
I tu zacznę standardowy wykład: na zabieg musi być zgoda opiekuna prawnego czytaj rodziców. Podpisują oni papiery i są obecni w trakcie zabiegu, oczywiście nie na sali. Do tego zabiegu nie da się przed nimi ukryć, to NIEMOŻLIWE. Trzeba mieć kasę na przepisane leki, zmieniać opatrunki, a nawet możliwe, że chodzić będziesz inaczej.
Hm. Czytaj jak faktycznie myślisz o seksie i chcesz mieć ten problem z głowy, to sio do rodziców bo oni nie gryzą i zrozumieją problem, inaczej nic z tego. A co do tego jak im powiedzieć - było takich tematów mnóstwo.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry