• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu obrzezania calkowitego

BKLZN

New member
Cześć. Jestem 14 dni po zabiegu obrzezania. Zabieg był wykonywany na NFZ w zielonej górze. Moim zdaniem wszystko wygląda elegancko, dziś już odpuściłem opatrunek, qcz nadwrażliwość żołędzia nadal jest. Macie jakies sposoby na nadwrażliwość? Foto z dziś przy lekkim wzwodzie.

 

shadou

New member
Wygląda świetnie jak na 14 dzień chirurg wykonał świetną robotę, na nad wrażliwość zbytnio wg mnie nie poradzisz błonka na żołędziu musi się zregenerować poczekaj jeszcze trochę i będziesz mógł nim gwoździe wbijać
 

nope

Well-known member
Nie ma sposobu na nadwrazliwosc niestety samo musi przejsc. Bardzo dobra robota ogólnie ; ) ale wlasnie jak chodziles w opatrunku to on imitował troszeczke napletek i sie tak wacek nie obijał i nie ocierał także bez opatrunku dopiero sie zaczyna hartować. Przejdzie.
 

BKLZN

New member
Szwy odchodzą powoli, jedna wyciągnąłem sam, dziś była pierwsza kąpiel w wannie z szarym mydłem, powiedzcie mi czy moczyć w rumianku? Jest jeszcze lekka opuchlizna więc nie wiem czy trzymać jeszcze w opatrunku do góry czy na luzie już może sobie latać od nogi do nogi?
 

BKLZN

New member
Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Zostało 5 szwów, które widzę że na pewno odpadną. Moczę wieczorem przez parę minut w rumianku potem prysznic i wyciągam po 2-3 szwy bez problemów. Nadwrażliwość jest nadal ale już mniejsza, jak myślicie stosować już jakieś żele blizny? Doktor ogólnie nie zalecał mi żadnych preparatów ale myślę że jednak troszkę by się przydało. Pozdrawiam :)

https://ibb.co/KxRtV5q.
 

Podobne tematy

Do góry