• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu... czy to oponka ?! Pomocy !!

sdzieniak

New member

Witam,
Jestem równe 14 dni po zabiegu obrzezania częściowego oraz usunięciu wedzidelka, ponieważ miałem stulejke
Od jakichś 4 - 5 dni zauważyłem że pod zoledziem, zaczyna mi się robić jakby oponka ?
Ogółem mam też problemy z tym że kiedy bym nie usunął takiej żółtej mazito ona cały czas powraca. Nie wiem już co mam myśleć na ten temat, psychika siada. Miało być wszytsko fajnie ładnie pięknie, a wydaje mi się że jest tylko lipa i pieniądze poszły w błoto 😔😔😪
 

3xcięty

Active member
Masz jeszcze jakieś zdjęcia? Np jak to wyglądało po 7 dniach? Możesz założyć pozostały napletek na żołądź?
 

nope

Well-known member
Maź się pojawia dlatego ze szwy puściły. To limfa i proces ziarninowania wiec spokojnie. Chyba ze wyczuwasz jakis nieprzyjemny zapach to może być ropa. Warto skonsultowac kazde rozejscie rany z lekarzem niech zobaczy fachowym okiem. Oponki nie masz.
 

sdzieniak

New member
Masz jeszcze jakieś zdjęcia? Np jak to wyglądało po 7 dniach? Możesz założyć pozostały napletek na żołądź?
Z nałożeniem pozostałego napletek wygląda tak że mogę go założyć od góry, lecz na dole blokuje mnie ta niby oponka co widać ja na zdjęciu. Zdjęć niestety nie mam
 

sdzieniak

New member
Maź się pojawia dlatego ze szwy puściły. To limfa i proces ziarninowania wiec spokojnie. Chyba ze wyczuwasz jakis nieprzyjemny zapach to może być ropa. Warto skonsultowac kazde rozejscie rany z lekarzem niech zobaczy fachowym okiem. Oponki nie masz.
Z zapachem jest tak że nic nie czuje. Jedynie tak jak mówiłem że martwi mnie to że ona tak powraca oraz ta niby oponka jak ja to nazwałem pod zoledziem.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Żadnej oponki nie masz. Nope napisał w sumie wszystko. Nic i tak juz nie zrobisz. Trzeba czekać na wygojenie i tyle. Mozesz sobie moczyc pindola w sodzie oczyszczonej. 2 łyżeczki i kubek cieplej wody. I tak 2 razy dziennie po np 15 minut. Soda odkaża i przyspiesza gojenie.
 

sdzieniak

New member
Żadnej oponki nie masz. Nope napisał w sumie wszystko. Nic i tak juz nie zrobisz. Trzeba czekać na wygojenie i tyle. Mozesz sobie moczyc pindola w sodzie oczyszczonej. 2 łyżeczki i kubek cieplej wody. I tak 2 razy dziennie po np 15 minut. Soda odkaża i przyspiesza gojenie.
Ok, dziękuję bardzo za pomoc !! Trochę lepiej mi z tymi opiniami 😊
 

Trolo

Well-known member
Wygląda raczej na lekkie opuchnięcie wynikające z samego zabiegu i procesów gojenia. Także jeszcze trochę czasu i będzie wszystko ok.
 

Podobne tematy

Do góry