• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po obrzezaniu całkowitym

Marian987

New member
Witam. Dziś mija 14 dzień po zabiegu obrzezania całkowitego. Wg mnie goi się dobrze i jest znaczna poprawa jak było ma początku. Po zabiegu o dziwo nie czułem żadnego bólu czy w dzień czy w nocy. Jedynie przez pierwsze dni a raczej noce podczas zwodów czułem jak szwy się naciągają ale po kilku dniach nie czułem już nocnych zwodów i spałem całą noc. Lekarz zdecydował się na całkowite obrzezanie wraz z estetyką wędzidełka, ponieważ podczas stulejki miałem straszny fałd wędzidełka. Jedynie co mnie nie pokoi to ta opuchlizna wokół żołędzia i pod wędzidełkiem. Czytając kilkanaście postów nie jestem w stanie sam stwierdzić, czy to jest opuchlizna czy oponka. Zaznaczę, że po pierwszych 24h kiedy zdjąłem opatrunek, opuchlizna była większa i to logiczne że schodzi lecz dalej jestem zaniepokojony i w/z proszę o poradę zanim pójdę do lekarza. Dodam tylko jeszcze, że lekarz zalecił zmianę opatrunku po 24h i kazał kupić mydło Dove w płynie i delikatnie przemywać oraz przez 5 dni po zabiegu brałem antybiotyk.

Zdjęcia po 14 dniach:
 

Podobne tematy

Do góry