• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 Lat po operacji - zdjęcia

Mordred

Member
Witam,

13 lat temu miałem korekcję skrzywienia w Multimedice (Dr Marek Belda). Czytałem, że wielu się skarży na tą metodę (szfy na stałę) na forum - u mnie wszystko super.

Zdjecia poniżej:

Skrzywienie wynosiło ok 60-70 stopni i mogę powiedzieć, że po operacji zacząłem tak naprawdę żyć ;) Pomyślałem, że może być to dla kogoś pomocne (dużo jest opinii zaraz po zabiegu a mało po wielu latach).

Pozdrawiam
 

Sebix92

Active member
Witam,

13 lat temu miałem korekcję skrzywienia w Multimedice (Dr Marek Belda). Czytałem, że wielu się skarży na tą metodę (szfy na stałę) na forum - u mnie wszystko super.

Zdjecia poniżej:

Skrzywienie wynosiło ok 60-70 stopni i mogę powiedzieć, że po operacji zacząłem tak naprawdę żyć ;) Pomyślałem, że może być to dla kogoś pomocne (dużo jest opinii zaraz po zabiegu a mało po wielu latach).

Pozdrawiam
Ile miałeś lat, jak przeszedłeś operację?
Ile masz cm?
 

Mordred

Member
Dzieki! Szwy wewnątrz można wyczuć palcami jak się przyciśnie, ale nigdy mi to nie przeszkadzało i po roku się przyzwyczaiłem
 

Tomuh

New member
Hej mam parę pytań odnośnie tej metody. Czy penis może być krótszy? Szczerze to zależy mi na takiej długości jaką mam teraz i mam obawy co do pomniejszenia penisa. Ewentualnie czy jest jakaś inna metoda, która nie powoduje skrócenia. Jak bardzo inwazyjna jest ta metoda?
 

Mordred

Member
Co do innych metod to nie wiem. Wiem, że tą metodę którą miałem robione wiele ludzi odradza (niby u iluś osób skrzywienie wróciło lub szwy wewnątrz przeszkadzały). Mi ta metoda wydawałą się mniej inwazyjna (nic nie wycinali tylko założyli szwy). Co do długości, na początku był z 2-3cm krótszy bo nie było 100% erekcji. Jakoś po 6 miesiącach wrócił do normy (może skrócił się z 0,5-1cm).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry