13 dzień po zabiegu, duża prośba o ocenę

veb23

New member
Dzień dobry, jestem jak napisałem w temacie 13 dni po zabiegu całkowitego obrzezania. Chciałem prosić o ocenę wyglądu mojego małego. Jutro idę na kontrolę, lecz dzisiaj chciałem prosić o opinię Was. Szwy powoli wypadają. Opuchlizna jest jeszcze dość duża, na dodatek w ostatnich dniach wyczułem pod linią szycia, pod skórą mały guzek. Czytałem na forum, że czasami tworzą się jakieś skrzepy po zabiegu, następnego dnia w tym miejscu pojawiła się opuchlizna, guzka nie wyczuwam przez nią. Wędzidełko trochę opornie się goi, zawsze trochę krwi na opatrunku się znajdzie. Mam jeszcze techniczne pytanie, może trochę głupie, ale proszę o wyrozumiałość. Chodzi o trzymanie małego w górze. Chodzi o to, że zawsze główka małego ma być skierowania do mojej głowy? Czyli w każdej pozycji przyklejony do brzucha? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz nienaturalnie bialego grzyba. Zbadaj czy nie masz przypadkiem liszaja twardzinowego. Co do ciecia to troche za szybko by cokolwiek mowic. Jeszcze z 2 lub 3 tyg i bedzie jasne jak bedzie sie prezentował w przyszłości.
 

veb23

New member
Jeśli chodzi o kolor, to dermatolog na początku roku zdiagnozowała bielactwo. Byłem u urologa, stwierdził, że nic złego się nie dzieje, owy guzek i opuchlizna to najpewniej szew od naczyń albo krwiak po zabiegu. Jak coś będzie nie tak, to mam się zgłosić, póki co jakieś kompresy delikatne i małego do góry. Jest jakiś dobry sposób, żeby kompres nie przyklejał się do ranki i nie odrywał strupa co zdjęcie opatrunku?
 
Do góry
TOPlist