• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po obrzezaniu staplerem

Erazmo

New member
Witam wszystkich użytkowników.
Jestem nowy userem tego forum, dlatego liczę na Wasze zrozumienie;)
Dziś mija 13 dni od mojego zabiegu całkowitego obrzezania z użyciem staplera. Mam do Was pytabie dotyczące gojenia się rany i wypadania zszywek. Po tygodniu od zabiegu zacząłem myć mojego przyjaciela i ściągać skore az
Do linii szycia. Niestety po kilku dniach pojawił sie mega obrzęk i nie byłem w stanie nawet tam się dotknąć:/
Aktualnie opuchlizna zeszła ale nadal nie moge ściągnąć skory do linii zszycia.
Wydaje mi się ze zzzywki zaczęły wypadać bo od środka coś sakramencko wbija się w skore.
Ktoś miał podobnie? Lekarz udzielił konsultacji SMS, widział zdjęcia i powiedział żeby nie odciągać na sile.
Tak się zastanawiam z drugiej strony jak te zszywki maja wypaść bez odciągania skory do linii szycia?
Jestem na środkach przeciwbólowych każdego dnia od momentu zabiegu, już szkoda mi wątrobę rypać ketonalem:(
Z rany sączy się wydzielina i trochę krwi. W poniedziałek wielkanocny mina 2
Tygodnie od zabiegu.
Odciągać na sile i wyrywać te zszywki?
 

nope

Well-known member
Zadnego wyrywania zszywek! Pierscien miales nacięty? Albo moze go widziales ostatnio czy on jakoś już popękał i zaczyna odchodzić?
 

Erazmo

New member
U mnie sytuacja wyglada tak ze pierścień jest pod skóra i nie moge w ogóle go odkryć. Częściowo zszywki odchodzą i wbijają się w skore która je pokrywa. Ból nie do zniesienia:/ z tych które wyszły wyjąłem trzy sztuki ale pojawiło się krwawienie większe niż wcześniej było.
Pierścień jeszcze cały nie popękał - te 3 sztuki które wyszły odciąłem delikatnie cążkami
 

Erazmo

New member
U mnie sytuacja wyglada tak ze pierścień jest pod skóra i nie moge w ogóle go odkryć. Częściowo zszywki odchodzą i wbijają się w skore która je pokrywa. Ból nie do zniesienia:/ z tych które wyszły wyjąłem trzy sztuki ale pojawiło się krwawienie większe niż wcześniej było.
Pierścień jeszcze cały nie popękał - te 3 sztuki które wyszły odciąłem delikatnie cążkami
Pierścień nie był nacinany w ogóle.
 

nope

Well-known member
Pierscien powiniens mies naciety po kilku dniach od zabiegu zeby go poluznic i usprawnic wlasnie gojenie , przeplyw limfy zeby nie robila sie np oponka itd. co do sciagania napletka no troche dziwna sprawa, powinienes moc odciagnac go na tyle zeby moc zszywki zobaczyc. Krwawic nie wiadomo jak tez juz nie powinno po tylu dniach ew jakies kropelki. Najlepiej by bylo jakbys sie ugadal na wizyte do lekarza osobiscie i zeby to obejrzal na żywo co to tam jest i jak sie goi i moze on jest w stanie odciagnac napletek.
 

nope

Well-known member
Ew mozesz zarzucic jakies foty jak to wyglada i pokazac na maxymalnym sciagnieciu napletka tam gdzie mowisz ze jest blokada i wiecej nie dasz rady. Moze ktos cos madrego powie
 

Erazmo

New member
Dzięki za odpowiedz! Lekarz konsultował SMS po zdjęciach i powiedział ze jest Ok. Ale faktycznie to nie wydaje się naturalne, może to kwestia braku nacietego pierścienia i nocnych wywodów. To czego się boje to ze to naciągnie napletka? ( jestem po obrzezaniu całkowitym będzie na sile)
 

nope

Well-known member
Jak jestes po obrzezaniu calkowitym to nie powinienes miec na tyle skóry żeby linia cięcia była zasłonięta. Tak pierscien powinien byc nacięty ale skoro tobie juz popękał plus czesc zszywek odpadla to sie nie przejmuj.
 

nope

Well-known member
Pierwsza sprawa jest taka ze masz obrzezanie czesciowe.
Masz racje opuchlizna jest spora jak na 2 tygodnie po zabiegu i to ona ci utrudnia sciagniecie napletka ale spokojnie predzej czy pozniej zejdzie, jeszcze skoro lekarz mowi ze jest ok. Na ten moment niestety wiecej ci nie doradze bo tylko stwierdzam to co widac a lini szycia nie widac. Poczekaj jeszcze troche moze opuchlizna zejdzie i wtedy bedziesz mogl go sciagac a jak narazie staraj sie go przemywac i dbac o higiene tyle ile dasz rade go odwijac.
 

Erazmo

New member
Widzisz piszesz co widać po zdjęciu ze to obrzezanie częściowe a było ustalone i w dokumentach z zabiegu mam ze
To obrzezanie całkowite. Muszę iść do lekarza na konsultacje bez dwóch zdań
 

nope

Well-known member
Przy calkowitym zoladz powinna byc caly czas na wierzchu a tutaj widac ze zostalo na tyle skory ze przykrywa troche zoledzia ; p konsultacja by sie zdala zeby lekarz obejrzal te linie szycia i sprawdzil jak sie goi bo nic nie widać i moze cos na ta opuchlizne poradzil.
 

latek777

Active member
u mnie podobnie się robi w opadzie, to mi wygląda na częściowe obrzezanie o tym wiele razy pisałem, ze efekt wizualny w spoczynku w przypadku częściowego jest do bani
 

nope

Well-known member
Poczekamy az sie wygoi i nie ma co zakladac jak bedzie. Przy staplerze wacek wyglada inaczej po czesciowym niz po skalpelu ze szwami.
 

latek777

Active member
u mnie blizna wygląda bardzo dobrze, nie widać, ze coś było cięte, problem jest to, ze penis chowa się a skóa zakrywa żołądź, nie umiem tego nazwać - coś jakby penis się cofał, tak jak przy prąciu pogrążonym, jak jest wzwód jest spoko tylko trochę wędzidełko ciągnie, nie wiem czy usunięcie wędzidełka nie pogorszy sprawy?
 

latek777

Active member
co tu opisywać, trzeba wedzidełko usunąc i tyle, nie wiem tylko czy nie bezie potem z byt ciasno bo jest na styk, chyba kierunek Tondel bęzie w tym roku
 

latek777

Active member
tylko ja już nie chciałbym kolejnego obrzezania wystarczy usunięcie wędzidełka, ostatnio było bez oponki niewiadomo jak to by wyszło teraz
 

Podobne tematy

Do góry