• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po obrzezaniu całkowitym

Olek183

New member
Witam, 13 dni temu miałem zabieg obrzezania całkowitego. Zastanawia mnie czemu z tyłu kolegi widnieje duże zgrubienie, które jest stosunkowo twardawe. Lekarz mówił, że wszystko goi się jak najbardziej prawidłowo (Miałem kontrolę w 10 dniu od zabiegu). Jednak nie spytałem o to zgrubienie, zupełnie mi to wtedy umknęło i teraz siedzę w strachu, że może to prowadzić do kolejnego zabiegu. Jest szansa na wchłonięcie się tego zgrubienia?

 
  • Like
Reactions: AGv

Olek183

New member

Aktualnie wygląda to tak. Jedyna różnica jaką osobiście dostrzegam to to, że strupy są wyschnięte ale szwy dalej nie palą się do wypadania. To już 18 doba - powinienem skontaktować się z lekarzem w kwestii pozbycia się szwów?
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Goi sie luxus moim zdaniem i bardzo dobra robota wykonana przez lekarza. Opuchlizna itd to wszystko zejdzie spokojnie
 

Tomek100

Member
Gratuluje ci chlopie ze po tym co przeszedles jestes juz ku końcowi tej historii :)
To było ku... ciężkie pół roku, nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Niestety blizny wojenne zostały i to trochę przykre bo piękny to on już nie będzie 😒🙄no ale cóż dobrze ,że jest wogóle. Hmm byle skończyło się to z happy endem bo jeszcze nie wiadomo jak będzie działał i czy będę czerpał z tego przyjemność (że względu na takie obrzezanie).


I teraz najważniejsza sprawa Wy , Ty Nope , AGv i wielu innych tutaj dało mi siłę i wiarę ,że będzie dobrze a to forum to petarda.

Pozdrawiam i dzięki za to.
 

nope

Well-known member
Ja mysle ze z odczuciami nie będzie problemu. Masz zostawione troche wewnętrznego bo to widac + sie z czasem porozciąga + masz wędzidelko. A co do wygladu to jakbys nie dal tego tematu co wczesniej z tymi infekcjami itd to bym sie nie skapnal nawet
 

Tomek100

Member
Obyś miał rację....kurde teraz patrzę ,że nie wrzuciłem tego w swoim poście z tymi podziękowaniami.
Może moderator by przerzucił?🤔😁
 

Tomek100

Member
Pytanko czy jak już Wam wypadły czy wyciągnęliście szwy to bolało Was miejsce szycia(łączenie napletka zew i wew), blizna?
Czy to minie?
Bo ogólnie chciałbym już spróbować małego użyć no ale czuję dyskomfort i ból, więc podczas sexu będzie tylko gorzej.
Jestem 3 tygodnie po zabiegu , tydzień od wyjęcia szwów 🤔
 

mati12

Well-known member
To normalne ze boli niespełna 3 tyg po zabiegu blizna teraz będzie się przebudowywać że to tak ujmę po prostu będzie się zmieniała poczekaj jeszcze ten tydzidzien,dwa z sexem
 

Podobne tematy

Do góry