• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 lat po obrzezaniu częściowym ? do poprawki, co myslicie ?

pablo991

New member
Tak jak w temacie zabieg miałem robiony 12 lat temu. Ten nadmiar skóry widoczny na zdjęciach mnie trochę martwi, miał ktoś z was tak ? Z przodu wygląda ok na moje, tylko tam gdzie wędzidełko średnio. W seksie, momentami odczuwam dyskomfort z powodu tego nadmiaru skóry, która zamiast się naciągać to przykleja się do żołędzia i właśnie się zastanawiam czy da się to jakoś skorygować, co bym miał przyjemniej...co myślicie. ?

 

Zib33

Active member
Jak w wzwodzie się w miarę rozciąga, to nie powinieneś czuć żadnego dyskomfortu. Taki "luz skóry" ma każdy nieobrzezany, zdrowy facet. Jak dla mnie sprawa wyłącznie estetyczna i wcale to źle nie wygląda. Są goście, którzy bez obrzezania noszą tak zdjęty napletek.
 
widzę to tak, że jeden z wprawniejszych speców od poprawek usunalby nadmiar skory od spodniej strony i ew troche z trzonu zeby zrobic wersje bardziej tight. Ja bym chyba robił, bo z tight jestem bardzo zadowolony :)
 

nope

Well-known member
Jak chcesz to rób tylko miej swiadomosc ze kolejna blizna moze byc brzydsza lub efekt nue bedzie taki jaki chciales.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G 5 lat po obrzezaniu Inne 2
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry