• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po obrzezaniu

pawel1111

New member
Witam

Prosiłbym o ocenę mojego aktualnego stanu. Jestem 12 dni po zabiegu, wczoraj rano, kiedy zmieniałem opatrunek,zauważyłem ze z wędzidełka wychodzi żółta substancja mieszana ze krwia . Dzisiaj przy zmianie opatrunku była to tylko ta substancja żółta i zauważyłem ze opuchlizna pod wędzidełkiem jest dużo mniejsza.

Trochę się nie pokoje, lekarz od razu po zabiegu nie skazał mi żadnej maści/leku (używam tylko octenisept i zmieniam opatrunek po każdym oddawaniu moczu)

Do wczoraj wydawało mi się ze wszystko szlo świetnie a teraz :/

dziekuje.


zdjecia z kazdej strony:

imgur.com/a/MplBGUH


P.S. Przepraszam za mój język polski.
 

Sebix92

Active member
Witam

Prosiłbym o ocenę mojego aktualnego stanu. Jestem 12 dni po zabiegu, wczoraj rano, kiedy zmieniałem opatrunek,zauważyłem ze z wędzidełka wychodzi żółta substancja mieszana ze krwia . Dzisiaj przy zmianie opatrunku była to tylko ta substancja żółta i zauważyłem ze opuchlizna pod wędzidełkiem jest dużo mniejsza.

Trochę się nie pokoje, lekarz od razu po zabiegu nie skazał mi żadnej maści/leku (używam tylko octenisept i zmieniam opatrunek po każdym oddawaniu moczu)

Do wczoraj wydawało mi się ze wszystko szlo świetnie a teraz :/

dziekuje.


zdjecia z kazdej strony:

imgur.com/a/MplBGUH


P.S. Przepraszam za mój język polski.

U kogo robiłeś zabieg?
 

kaz3k69

New member
Jeżeli już się zrosło, to jak najbardziej możesz szwom pomóc mocząc w rumianku lub zrobić sobie nasiadówkę w wannie.
 

pawel1111

New member
Wczoraj wypadły ostatnie szwy (po dziennym moczeniu w rumianku).

Moja aktualna sytuacja po 4 tygodniach jest:



Martwi mnie to wędzidełko ( czy co z niego zostało) , nie wiem, czy to tak zostanie, czy z czasem zniknie?
 

Podobne tematy

Do góry