• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po obrzezaniu - pęknięcie pierscienia

marcin234

Member
Witam,
dzisiaj mija mi 12 dzień od obrzezania staplerem. Niestety dzisiaj wystąpił u mnie wzwód, w wyniku którego pękł ten silikonowy pierścień i na opatrunku pojawiła się niewielka ilość krwi. W miejscach pęknięć nie ma już żadnego krwawienia, ale niepokoi mnie to czy skoro pojawiła się krew to czy ten pierścień nie pękł za wcześnie. Pierścień już pękł w 2 miejscach wczoraj, a dzisiaj po tym wzwodzie wystąpiły kolejne pęknięcia.
Dajcie znać co o tym myślicie.

 

nope

Well-known member
Po 1. Robota jest wykonana ksiązkowo i efekt bedzie swietny.
2. Pierscien dobrze ze popekal po tylu dniach bo juz zacznie sam odpadac a popekanie mu to ulatwilo.
 

Wah

Member
wow, co do Twojego problemu to się nie wypowiem, ale musze zapytać gdzie i przez kogo robiony był zabieg? Możesz też dopisać ile Cię całość wyniosła pieniędzy. Bo naprawdę po tym co tu się prezentuje na foto to robota, tak jak wyżej zostało wspomniane, jest godna podziwu.
 

marcin234

Member
wow, co do Twojego problemu to się nie wypowiem, ale musze zapytać gdzie i przez kogo robiony był zabieg? Możesz też dopisać ile Cię całość wyniosła pieniędzy. Bo naprawdę po tym co tu się prezentuje na foto to robota, tak jak wyżej zostało wspomniane, jest godna podziwu.
Zabieg robiłem w Krakowie u dr. Michalskiego (na forum jest wiele relacji po zabiegu u to lekarza). Koszty zabiegu + rekonwalescencja + badanie krwi przed zabiegiem to ok. 2500zł.
 

Podobne tematy

Do góry