• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po całkowitym obrzezaniu

Adriano

New member
Witam
Po wielu latach w końcu się zdecydowalem nie trafiłem akurat na dobre czasy w załatwianiu takich sprawach no ale udało się.
Zabieg miałem 26 marca z NFZ w szpitalu dziś mija 12 dzień od zabiegu i na moje oko to się coś słabo goi przeglądając tutaj innych użytkowników
Dziękuję za porady i pozdrawiam

Ps dzisiaj zacząłem moczyć w rumianku
 

kamilops

Active member
Nie wygląda to za dobrze, rozmawiałeś z chirurgiem?
Jeśli spojrzysz na moje zdjęcia to ja miałem tą maź na wędzidełku. Odpadła z czasem, tylko nie wolno było zdzierać na sile
 

Adriano

New member
Robię po kilka razy dzwoniłem dziś do szpitala lekarza mi mówi woda i mydło jak się nie zmieni do przyszłego tyg mam dzwonić
 

Trolo

Well-known member
Miałeś całkowitą stulejkę i sklejony napletek z żołędziem? Ta cała rana i skóra na żołędziu właśnie tak wygląda jakby to były rany po rozklejaniu napletka.
 

Trolo

Well-known member
No to te rany są spowodowane właśnie odklejeniem napletka od żołędzia i to się musi samo zagoić. Dbaj o higienę i będzie wszystko ok.
 

Trolo

Well-known member
Faktycznie szycie jest do żołędzia. Pytanie dlaczego. Czy komuś nie chciało się rozklejać, czy nie było takiej możliwości, bo nie widać było granicy żołądź/napletek. Ja bym się udał do lekarza który Ci to robił i zapytał dlaczego tak to jest zrobione. Czy lekarz Cię informował o tym jak to robi? Miałeś znieczulenie miejscowe czy całkowite? Coś lekarz pytał podczas zabiegu?
 

Adriano

New member
Nie informował mnie o tym znieczulenie chyba miejscowe nie znam się na tym zostały ukluty dwa razy nic mnie nie pytał tak to jest kur... Jak się robi w szpitalu z nfz
 

Podobne tematy

Do góry