• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 Dni po Zabiegu, pytanie oraz problem. Dr Wolf Bytom/ Ś-ce

TTWE

New member
Witam.
23 maja br. miałem wykonany zabieg przedłużenia wędzidełka. Może to dziwnie zabrzmi ale tak naprawdę nie wiem co miałem robione, po wizycie kontrolne lekarz powiedział mi tylko że mam za krótkie wędzidełko. Skierował mnie do przychodni w Świętochłowicach. Na skierowaniu pisało coś po łacinie. Na wypisie mam napisane N47 Nadmiar napletka, stulejka i załupek. Tak jak juz wspomniałem wcześniej nie wiem co lekarz mi zrobił.
Do domu trafiłem bez żadnej recepty, bez żadnych zaleceń nie wiedziałem co mam robić. Po skonsultowaniu się z lekarzem dowiedziałem się tylko że podczas kąpieli mogę delikatnie opłukać sprzęt. Nic więcej.
W piątek (27.05) wziąłem pierwszy "normalny" prysznic.
Od ok dwóch dni nie odczuwam bólu. Pojawia się tylko zółta maź (czytałem na forum że to najprawdopodobniej chłonka) lecz mam całkiem inny problem, próbowałem zdjąc napletek podczas erekcji, lecz w ogóle nie moge go zsunąć, tak jak przed zabiegiem, nawet jeśli penis jest w spoczynku nie mogę tego zrobić, nie będę ukrywać że się wystraszyłem...
Wizytę kontrolną mam dopiero 9 czerwca...
 

sławek83

Moderator
Może to dziwnie zabrzmi ale tak naprawdę nie wiem co miałem robione

Zauważyłem że na tym forum dużo ludzi pisze podobnie jak wyżej. Ja nie rozumiem jak można się nie wypytać wszystkiego co związane z chorobą, leczeniem, powikłaniami. Nie wyobrażam sobie jak pójdę na wizytę do urologa żeby wyjść od niego bez potrzebnej dla mnie wiedzy na ten temat. Będę pytał się o wszystko co mnie interesuje a przy zabiegu będę chciał wiedzieć co robi i dlaczego. Przecież tu chodzi o mojego "Jasia"! Nie wiem czemu większość nie wypytuje?
 

bezczel

New member
Podstawowa sprawa. Nie możesz ściągnąć bo się na prawdę nie da, czy może strach przed ewentualnym bólem powoduje niemożność odwiedzenia napletka??? Hmmm? Może czas użyć siły?
 

Podobne tematy

Do góry