10 dni po częściowym obrzezaniu

Książe

New member
Witam, załączam zdjęcie penisa 10 dni po zabiegu częściowego obrzezania i usunięcia wędzidełka. Czy Waszym zdaniem wszystko jest dobrze? Opuchlizny nie ma żadnej, oponki również, dookoła napletka prawie się zagoiła rana już, tylko martwi mnie czerwona rana przy wędzidełku (tam ogólnie jest trochę sieczka jeszcze). Co o tym sądzicie?

Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tam zawsze jest sieczka. Jak rana sie nie otworzyla (szwy bie puscily) to nic tylko czekać az sie zagoi bo przy wedzidelku zawsze to trwa dluzej.
 

Książe

New member
A jakie są objawy "puszczenia szwów"? Bo mnie nic prawie nie boli i jest dokładnie jak na zdjęciu. Nie chcę dalej tej skóry ściągać, bo potem trochę czuje takie jakby ciągnięcie i nie chce nic na siłę robić.
 

wrokii

New member
Hej, czy te białe "kawałki" które widać na zdjęciu, było ich więcej, ja tez jestem po zabiegu obrzezania częściowego (6 dzień) i mam to samo tylko znacznie więcej. Dzis byłem z tym u chirurga powiedział,ze to niedotleniona tkanka i to normalne, czy konsultowałeś tez to z lekarzem?
 

Książe

New member
U mnie to się da "zebrać" jakby jakaś maź to była. Po kilku dniach ja zebrałem patyczkiem higienicznym i nie mam już tego. Lekarz mnie informował, że może pojawić się odrobina ropy i jakieś dziwne wydzieliny, ale to minie. I minęło, dlatego nie interesowałem się tym bardziej. Dzisiaj - 17 dni po zabiegu i wszystko działa prawie normalnie :) tylko jeszcze musi się podgoić przy wędzidełku, poza tym jest idealnie reszta zagojona :)
 
Do góry