• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1 dzien po zabiegu

escude

New member
wow,na zdjeciu nie wyglada to dobrze,powiem tak ,nie chce straszyc ale przy wyciaganiu szwow z wezidelka bol bedzie zajebisty;-),smaruj dobrze blizny a bedzieok
 

ebook123

New member
Bólu i innych rzeczy sie nie boje. Kwestie estetyczne i dużo napletka wewnętrznego jest dla mnie najważniejsze. Mam nadzieje ze będzie równo i ladnie przy wzwodzie.
 

McDeere

Member
No i jak tam dzisiaj? Wybieram się do dr Drabiny za tydzien na zabieg i nie wiem czy decydowac sie na plastyke czy obrzezanie :/
 

ebook123

New member
Moj zabieg byl ciezszy od rutynowego ponieważ lekarz usuwal torbiele, żel, kratery ze zrostow, nierówności bo zjebanej plastyce dodatkowo skora byla zmutowana po żelu. I dodatkowo jeszcze zbliznowaciale wezidelko.

Mam obrzeg do teraz. Penis jest fioletowy. Ile sie utrzymuje taki obrzęk?
 

ebook123

New member
Za 2 tyg mam wizytę kontrolna w celu wyciągnięciu szwów wiec to troche dziwne ze szwy beda wyciągać jak jeszcze opuchlizna nie zeszla :/

Ps. Nie głupie. To byla odpowiedz do faceta wyżej, ale głupio sie spytales to tobie sie dostalo :p.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze zejdzie do tego czasu. To jeszcze 2 tygodnie. Poza tym nie ma to az takiego znaczenia, to ze tkanka jest opuchnieta nie znaczy ze rana sie nie zrosla. Jakby ci chcieli wyciagac szwy po tygodniu to bym sie obawial ze sie rozejdzie, ale 3 tygodnie po to spoko nic sie nie stanie. No myslalem ze pociagniesz temat i sie odegram :D jakis wrednym komentem a tu takie rozczarowanie ze to nie do mnie :D
 

ebook123

New member
Ok. Chodzi o to, ze pare szwów zostalo nalozonych od wewnątrz napletka - boje sie ze to głównie robi obrzęk. Chodzi o to ze w tym miejscu obrzęk jest twardy jak skala i po dotknieciu boli. Wątpię zeby mi to zeszlo po do 20. Trzymam penisa ku górze.

No nic. Prosilem lekarza o zachowanie wewnętrznego napletka troche sie wkurzę jak okaże sie ze mam low and tight :/
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
L&T nie masz bo widac na fotach opuchniety wew napletek. Natomiast poszedlbym na jakas kontrole bo może byc ze masz duzego krwiaka ktorego np trzeba ewakuować. Byl juz taki przypadek tutaj.
 

ebook123

New member
Witam,

dzwoniłem właśnie do doktora Drabiny - powiedział mi, że jest to najprawdopodbniej krwiak powstały w wyniku usuniecia torbiela.
Mam wizyte u niego 20 wrzesnia to akurat się dowiem co i jak. Został mi jeszcze tydzien czekania narazie mam masowac to jakas heparyna itp
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Gdzie ten krwiak? Chyba jednak sie sam wchłonął. Mówiłem ze nie masz L&T. Zrob fote jak nie naciagasz skóry palcami, to będzie widac czy masz tight czy może jest roche loose.
 

ebook123

New member
mam też do was chłopaki pytanie. mianowicie:

doktor mnie obrzezał i mam krwiaka do usuniecia albo sam sie wchlonie. natomiast jest problem przy wzwodzie - czuje ze nie jest pelny itp.
Nie wiem czy doktor zostawil mi wystarczajaco skory. Chodzi o to, że w normalnym przypadku nie mialbym tego typu obaw jednak skora ktora pozostala to nie jest ta sama skora, ale skora ktora juz byla rozciagnieta po zelu.

Skora normalnie jest materialem ktory sie rozciaga, natomiast po zelu ta skora juz nie jest taka sama - traci te wlasciwosci. jest sztywna i malo rozciagliwa. boje sie ze po usunieciu krwiaka nie bede mogl nie tyle co ruszac skora tylko ze wzwod nie bedzie pelny a jaja beda leciec do gory.
 
hej
rozwazam high&tight u dr Drabiny wlasnie. Powoli dojrzewam do decyzji. Wrzucilbys zdjecie na ktorym widac bez naciagania jak wyglada w zwisie, jak sie skora na trzonie uklada?
 

ebook123

New member
Powtarzam juz po razy dwudziesty. Moj zabieg bedzie inny niż zwykle ponieważ moj napletek byl wiele razy modyfikowany. Przycinany, żelem rozciagany itp. Mam szwy wyciągnięte ale czuje ze może być problem ze wzwodem. Ale to poczekam aż krwiak zejdzie zdjęcia wrzucę za pare h
 

Podobne tematy

Do góry