• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. C

    Niepewność po zabiegu

    4 dni temu miałem zabieg plastyki napletka. Na początku miałem mieć obrzezanie całkowite ale po zabiegu okazało się że miałem plastyke. Przez zabiegiem wspomniałem o tym że podejrzewam krótkie wędzidełko. Jest to dopiero 4 dzień po ale trochę martwi mnie efekt, bo mam wrażenie że problem wróci...
  2. C

    Obrzezanie NFZ i rozmowa z rodzicem

    Mam 17 lat i stulejke + krótkie wędzidełko. W styczniu kończe 18 lat. Ten temat trapił mnie od dłuższego czasu ale teraz realnie myśle nad jakimś rozwiązaniem. Mam stulejkę nie pełną, która ssuwa się z 1/4 napletka i krótkie wędzidełko. Kiedyś mogłem zsunąć więcej ale się zwężyło i teraz jest...
Do góry