• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. T

    Zabieg obrzezania [RELACJA]

    Współczuje. Ja miałem laser. Jedyne co poczułem to pierwsze ukłucie przy znieczuleniu. Jak by mnie komar urąbał a potem już nic kąpletnie. Sam autem wracałem 160 km. Lekko cos tam szczypało. Wlasnie minął 4 tydzień.
  2. T

    Sildenafil czy Tadalafil - który lek sprawdził się u Ciebie lepiej?

    Moze ale ja nie cwiczę raczej wiec nie wiem. A i to raczej experymentalnie bylo na wakacje z zona 😈
  3. T

    Po za biegu 40+ :)

    3 tydzien nie dzien . A nie wiem jaki styl. Najbliżej medium/medium hehe bo ani to luźne ani napięty jak struna . A wewnętrznego to z 1-1.5 cm zostało
  4. T

    Sildenafil czy Tadalafil - który lek sprawdził się u Ciebie lepiej?

    Po tadalafilu łeb mnie nie boli i dziala dłuzej
  5. T

    Po za biegu 40+ :)

    Dziś mija 3 tydzień. https://imagehost.pl/images/2026/03/18/1000008416.md.jpg https://imagehost.pl/images/2026/03/18/1000008417.md.jpg
  6. T

    Po za biegu 40+ :)

    Tak domyslam sie ze z ealka z blizna potrwa jak sie zagoi kupie plastry kremy starej wkrece ze co dzien musi masowac 🤣 i bedziemy dzialac
  7. T

    Po za biegu 40+ :)

    Mam tylko jedno pytanie żołądź jakis taki blady sie zrobil to normalne czy cos z tym trzeba zrobic ? Smaruje alantanem jak kazal lekarz . https://imagehost.pl/image/mOC2r
  8. T

    Obrzezanie całkowite, Wrocław, dr Ratajczyk

    Ja nie wiem co i jak hmiales robione. Dwa dni po zabiegu bylem na zakupach trzeciego z sasiadami popilem. Do tego male dziecko w domu. Dyskomfort przez max tydzien byl ale bez przesady przeszkadzalo przy schylaniu sikaniu i nocne wzwody a tak to luzik
  9. T

    Po za biegu 40+ :)

    Zabieg robiony we Wrocku w Natura Estetica u dr. Dzięgały bo w Zielonej nie znalazlem jakis opini na temat tych co robia. Wiec po zabiegu szynka kawka w auto i dzida a4 :)
  10. T

    Po za biegu 40+ :)

    Tu 13 dzien czyli dzis. https://imagehost.pl/images/2026/03/10/1000008124.md.jpg https://imagehost.pl/images/2026/03/10/1000008125.md.jpg https://imagehost.pl/images/2026/03/10/1000008123.md.jpg
  11. T

    Po za biegu 40+ :)

    Witajcie. Z racji liszaja i częściowej stulejki z nim związanej musialem poddac sie zabiegowi . Wszystko goi się ok jak na razie i wcale nie jest to takie straszne jak tu pisza. Zabieg laserem bezbolesny, jedynie znieczulenie jak ugryzienie komara. Tu przed i na drugi dzien po...
  12. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Mi tam lepiej schodzilo na poczatku jak sola fizjologiczna polalem
  13. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Ja uzywam microdacin bo niby lepszy jak sie poczyta i nie szczypie ,przez tydzien mialem masc mupirox teraz tylko alantan na lepek i git
  14. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Ja tam od drugiego dnia juz moglem brac prysznic. Obmyc szarym mydlem oplukac osuszyc gaza. Od 4 wieczorem leze troche bez opatrunku niech obsycha ogladajac film. Teraz 11 dzien strupki sie robia blizna zrasta oponka zeszla . Jedynie nad ranem codzien sie budze z erekcja bo szczypie cos tam. A...
  15. T

    Zabieg staplerem

    A czemu az takie znieczulenie ? Ja mialem miejscowe nic nie czulem . 10 min po zabiegu wypilem kawe w żabce w auto i 160 km do domu . Tez mialem robic w zg ale ostatecznie na laser do wrocka pojechalem
  16. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Jaka metoda ? Przyluz butelke 0.5 ja tak na poczatku robilem jak skonczysz poczekaj chwile z pindolem w dol bo czasem cos kapnie jeszcze. Gazik spryskaj octeniseptem czy co masz i koncowke przetrzyj. Do rana nic ci nie bedzie. Mocz to nie kwas z akumulatora
  17. T

    Przed zabiegiem obrzezania – pytanie o styl i konsultacja w Łodzi

    Ja to sie zastanawiam więkrzość zamierza karierę robic w porno ze ze te atyle maja znaczenie ?
  18. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Lekarz i tak kazal zmienic jak wroce do domu a nie na drugi dzien
  19. T

    Oddawanie moczu po zabiegu

    Hej ja jestem 6 dzien po. Lej śmialo najlepiej przyluz mala butelke na poczatek. Jak kapniesz nic sie sie stanie. Na pewno po chwili cos wyleci. Jak tam 2 godziny po lalem bo mi sie chcialo. Wieczorem wieczorem zmienilem opatrunek
  20. T

    Stulejka Wrocław - porady

    Napisalem na prv. Generalnie do Mateusza Dzięgały jestem umówiony. Bylem kontrolnie na razie liszaj zdiagnozowany i maść
Do góry