Recent Content by mateo10

 1. M

  Zapalenie prostaty

  Tak. Ja przez 2 miesiace czułem się swietnie. Dużo w tym czasie się ruszałem i pracowałem na świezym powietrzu. Teraz trochę zaczęło wracać. Oby na krotko.
 2. M

  Zapalenie prostaty

  Sam poprosiłem go o przepisanie. Niestety tak to wygląda, ze samemu im trzeba tłumaczyć nakierowywać. Takich mamy spechalistów.
 3. M

  Zapalenie prostaty

  Monural bardzo dobrze penetruje do prostaty. Jest kilka artykułów na ten temat. Były już tu przytaczane
 4. M

  Zapalenie prostaty

  Mój zawsze podaje wymiary gruczołu i są to prawidłowe wymiary natomiast przy badaniu per rectum mówi najczęściej, że jest rozpulchniony.
 5. M

  Zapalenie prostaty

  Tak, to najprawdopodobniej krew. Ja w ciągu roku raz miałem sytuację, że zauważyłem małą, ciemną kropkę zaschniętej krwi. Urolog mnie uspokoił, że tak się zdarza podczas tej choroby i niby nie oznacza jakiegoś nasilenia objawów.
 6. M

  Zapalenie prostaty

  Ważne też aby dbać o swój organizm na co dzień czyli dużo aktywności ruchowej, wzmacnianie odporności, racjonalne odżywianie (cynk i selen bodajże odpowiadają za jakość plemników), ograniczanie używek itp.
 7. M

  Zapalenie prostaty

  Pewno tak jest jak piszesz. Dodatkowo w moim przypadku gdy oddam prawidlowy, twardszy stolec to posczas "wędrówki" przez jelita mam uczucie jakby mi rozmasowywał i rozluźniał wszystko, generalnie dużą ulgę czuję.
 8. M

  Zapalenie prostaty

  Też myślałem o diecie albo przynajmniej ograniczeniu pewnych składników. Całe życie zdrowo odżywiam się, to dzięki wychowywaniu się na wsi i korzyściach posiadania własnej ekologicznej gospodarki oraz wpajaniu przez rodziców zdrowych nawyków. Mimo, że to nie uchroniło mnie przed chorobą to...
 9. M

  Zapalenie prostaty

  Z tego co pamiętam to tak całe życie miałem i mam. Dla mnie wydaję się to normalne :D
 10. M

  Zapalenie prostaty

  Nie było. Bardziej podejrzewam, że mogła coś u dentysty złapać, bo była leczyć zęby kilkanaście dni przed pierwszymi delikatnymi objawami.
 11. M

  Zapalenie prostaty

  Teraz już bez gumki nie obejdzie się :) Ciekawą sprawę odkryłem. Podczas choroby, zarówno czy były nawroty czy było ok, to mój stolec był przeważnie słabo uformowany i na kibelku spędzałem z 10 min bo wypróżniałem się partiami. Często przez kilkadziesiąt minut po wypróżnieniu miałem bóle lub...
 12. M

  Zapalenie prostaty

  Podzielę się kolejnymi moimi obserwacjami. Odniosłem częściowy sukces bo trafiłem na lek, który mi pomaga oraz znalazłem przyczynę, która prawdopodobnie powoduje nawrót. Byłem u urologa i w sumie sam zaproponowałem antybiotyki. Brałem przez 30 dni 2 x dziennie Bactrim960 ( zgodnie z...
 13. M

  Stan podgorączkowy

  Też ostatnio często mam taką temperaturę. Pojawia się co kilka dni na kilkanaście minut, rzadko na kilka godzin i przechodzi. Antybiotyk raz pomaga raz nie. Nie wiem czy to przypadek czy nie ale wydaje mi się, że występuje 2-3 dni po wytrysku bez względu czy to był stosunek czy masturbacja
 14. M

  Zapalenie prostaty

  Nie orientowałem się. Myślę, że jakiś ogarnięty urolog zrobi to w cenie wizyty.
 15. M

  Zapalenie prostaty

  Pytanie do osób z podkarpacia/małopolski? Znacie jakiegoś lekarza co wykona masaż stercza w celu zbadania wydzieliny? Tylko w normalny sposób tak jak w próbie stameya a nie przez wymaz bezpośrednio z prostaty :-) pomijam slynną krakowską klinikę bo nie stać mnie na to w tej chwili.
Do góry