Hej, dzięki. W czwartek będzie 5 tygodni. Niby wszystko fajnie, szwy wyleciały same, ale w jednym miejscu, patrząc od góry na 12, blizna nie jest tak ładna jak w innych miejscach. Szwy były tam najdłużej, i szły wzdłuż rany, równolegle i obstawiam, że obdzierały. Nie krwawi, nie boli, ale jest...