Recent Content by Kkri

 1. K

  Plastyka napletka

  Jest taka spora "kulka". Kontroli nie będzie, lekarz mówił że wszystko wyszło dobrze i nie będzie problemów, też robiłem to w innym mieście więc nie chciał żebym specjalnie przyjeżdżał. Mam nadzieje że z czasem się to zagoi.
 2. K

  Plastyka napletka

  Nie mam pojęcia, lekarz mówił jedynie że zrobi plastyke napletka, o wędzidełku ani słowa.
 3. K

  Plastyka napletka

  12 dzień. Z okolic wędzidełka odeszły szwy, 2 dni z rzędu schodziły razem z opatrunkiem bez żadnego bólu czy wyrywania. Jak to wygląda ? https://files.fm/u/utf7gy79a
 4. K

  Plastyka napletka

  Po tygodniu miałem zacząć nosić same wkładki tena men z zaleceń lekarza. Dzisiaj ponosiłem i jest to strasznie niewygodne jak na razie. Mogę zostać przy opatrunkach aż będzie mniejszy dyskomfort czy nosić te wkładki ?
 5. K

  Plastyka napletka

  Wrzucam 2 zdjęcia jak to wygląda po 2-3 dniach. Prosiłbym o opinie czy wzszystko wygląda ok czy coś może być nie tak . https://files.fm/u/p8t7x3r83
 6. K

  Plastyka napletka

  Witam, miałem robioną plastykę napletka i lekarz powiedział żeby opatrunek zmienić dopiero po 3 dniach a tak to nie ruszać, czy nie jest to za długo? 2. Czy można czymś polać opatrunek przy ściąganiu bo wydaje mi się że będzie duży ból przy suchym opatrunku jeszcze ta zaschła krew.
Do góry