• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Drabina czy Dr. Michalski - kraków?

Pjxter

New member
Mam dylemat do kogo pójść na obrzezanie high&tight
"pracy" Drabiny na forum nie mogę znaleść, dużo zdjęć jest usuniętych, ale czytałem że gość wyrozumiały i spokojny, ale nie wiem jak wyglądają jego prace po zabiegu
Z kolei widzialem jedno zdjecie po zabiegu u Michalskiego, ale za to też przeczytałem, że po zabiegu ma wywalone na pacjentów i atmosfera niezbyt przyjemna?
 

Marciano32

Active member
Wypowiem się za siebie....gdybym musiał iść do jednego z nich bez zastanowienia poszedłbym do Drabiny.Byłem u nich dwóch na wizycie.Drabina poświęcił Mi prawie godzine w gabinecie tłumacząc bardzo cierpliwie i dokładnie a drugi z Panów poświęcił Mi 10 min dając do zrozumienia że tylko zabieg w moim przypadku wchodzi w rachube.Dr Drabina całkiem odmiennie widział mój problem.Ty decydujesz...
 

Pjxter

New member
@Marciano32 rozumiem, a jest możliwość zobaczenia u dr. Drabiny jak wygląda u niego to po zabiegu? już po rekonwalenscesji? czy nie ma zdjęć? bo tu na forum to ciężko coś znaleść
 

Marciano32

Active member
O to nie pytałem bo w moim przypadku powtarzał że zabieg Mi niepotrzebny.Może ma takie zdjęcia,trzeba pytać jego.Uważam że jeśli u niego nie byłeś to by omówił szczegółowo co i jak należy zrobić.
 

junneko

New member
Specjalnie odnalazłem moje stare konto aby napisać. Nie zastanawiaj się tylko leć do Drabiny.
2 lata temu miałem zabieg u innego lekarza i spieprzył robotę.

Jestem dzisiaj 7 dzień po zabiegu poprawkowym u dr. Drabiny. Jechałem do niego 600km i gdybym miał jechać drugi raz, pojechałbym i trzykrotną odległość.
To magik nie lekarz, tyle mogę powiedzieć. Piękne szycie, równo wycięte. Opuchlizna zeszła mi już w 3 dniu, żadnych oponek.
Dokładnie jak kolega wyżej napisał, doktorowi zależy aby pomóc, a nie naciągnąć na zabieg. Na drzwiach wielka informacja, że doktor traktuje każdego indywidualnie więc termin wizyty może się opóźnić i jest to szczera prawda. Nie spotkałem jeszcze lekarza z takim dobrym podejściem. Oby więcej takich ludzi w tych po***anych czasach.

Zdjęcie z teraz, brakuje kilkunastu godzin do pełnych 7 dni.
 

Marciano32

Active member
W moim przypadku odradzał plastykę i mówił dlaczego by się nie udała.Nie odniosłem najmniejszego wrażenia że chce Mnie naciągnąć na zabieg wręcz przeciwnie.
 

Pjxter

New member
@junneko Dzięki za odpowiedź! teraz już nie mam wątpliwości, i pójdę do dr. Drabiny
z tego co widze masz obrzezanie calościowe, hight & tight?
 
Ostatnia edycja:

junneko

New member
@junneko Dzięki za odpowiedź! teraz już nie mam wątpliwości, i pójdę do dr. Drabiny
z tego co widze masz obrzezanie calościowe, hight & tight?
Całkowite, powiedziałbym takie high & medium. Mam mega malucha w spoczynku i znacząco rośnie we wzwodzie. W spoczynku nachodzi mi do połowy żołędzia, a we wzwodzie jak nic nie dotykam to jest w miare napięta skóra, ale mogę podciągnąć do góry. Jeszcze mam szwy więc nie wiem ile na maxa podejdzie, ale żołędzia nie przykryje. Zdjęcie które wysłałem wyżej było w takim porannym półwzwodzie.
 

Pjxter

New member
Całkowite, powiedziałbym takie high & medium. Mam mega malucha w spoczynku i znacząco rośnie we wzwodzie. W spoczynku nachodzi mi do połowy żołędzia, a we wzwodzie jak nic nie dotykam to jest w miare napięta skóra, ale mogę podciągnąć do góry. Jeszcze mam szwy więc nie wiem ile na maxa podejdzie, ale żołędzia nie przykryje. Zdjęcie które wysłałem wyżej było w takim porannym półwzwodzie.
I jak to wygląda aktualnie po miesiącu?
 

Marciano32

Active member
Możesz sprawdzić na stronie izb lekarskich,każdego lekarza.Nie ma tam wypisanego roku urodzenia ale jest od kiedy posiada dany lekarz uprawnienia....
 

Podobne tematy

Do góry