• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Dominator69

New member
Duner-to ze ty sie poddales to nie znaczy ze reszta sie podda,ja mam zamiar sie wyleczyc bo to nie zycie z tym gownem, ostatnio jest coraz lepiej a nie robie prawie nic troche cwiczen suple i herbatki :D
Poza tym kazdy przypadek i czlowiek jest inny i moze komus sie uda wyleczyc w blachy sposob a dla innej osoby bedzie to wyzwanie.
Ja na przyklad krotko choruje bo nawet nie pol roku, wiec mysle ze bedzie dobrze.

Jeszcze raz pytanie:wykonalem posiew nasienia na bakterie i grzyby wyniki po (5 dniach)nic zupelnie nie wyszlo,co o tym sadzicie??za krotko czy nie?? powtorzyc gdzie indziej?? chcialbym jeszcze zaznaczyc ze pol roku temu gdy mialem tylko zapalenie cewki byla klibsiella oxytoca liczna w cewce i mysle ze to ona spowodowala ZGK a wyszla w wymazie po 3 dniach niby.

Korci mnie zeby jeszcze raz wykonac ten posiew nasienia ale gdzie indziej :lol: zeby miec pewnosc i w jakims lab. gdzie dluzej trzymaja co sadzicie??
 

Red

New member
thesim ja wiem jedno omega 3, które ja brałem/biorę to nie jest placebo, od trzech lat biorę te suple i od trzech lat nie chorowałem na żadne anginy, grypy i moja lepsza polowa też-jak to wytłumaczyć?Kiedys potrafiłem na grypę zachorować dwa razy w roku, teraz zapomniałem co to za choroba.
 

Red

New member
Dominator69 napisał:
Korci mnie zeby jeszcze raz wykonac ten posiew nasienia ale gdzie indziej :lol: zeby miec pewnosc i w jakims lab. gdzie dluzej trzymaja co sadzicie??

Na twoim miejscu nawet bym sie nie zastanawiał, tylko zrobił jeszcze raz w innym labie.
 

cinek87

New member
Witam.
Mam do Was takie pytanko. Potrzebuję rady w sprawie badań.
Dłuższy czas miałem spokój. Ale niestety jakiś czas temu wymęczyłem organizm... i zaczęłem się czuć gorzej. Rozmyślam też nad pójściem do psychiatry, bo możliwe że nabawiłem się nerwicy.
No ale do rzeczy. Zrobiłem ostatnio podstawowe badania. Krew, mocz - wszystko OK. Do tego zrobiłem test na borelioze [igG, igM] - wynik ujemny.
Postanowiłem też zrobić inne badania, tj. monoukleoza, chlamydia itp.
Tylko teraz pytanie jakie wybrać?? Na skierowaniu mam tak:

- monoukleoza jak.
- chlamydia pneum, IgG
- chlamydia pneum. IgM
- chlamydia trach. IgG
- chlamydia trach IgM

Co wybrać ?? I jakie inne warto zrobić ?

I jakie badanie zrobić aby stwierdzić, że ma się grzybicę ogólnoustrojową ?? Bo taką opcję też rozważam.

Z góry dzięki za odp.
 

Dominator69

New member
Ja rowniez rozwazam opcje o tej grzybicy ogolnoustrojowej(poniewaz wszystkie sposoby leczenia zawodza). Mononukleoze mam przebyta,na nerwice tez sie leczylem.
W poniedzialek ide zrobic badanie kalu na przerost candida.
bylem miesiac czasu na diecie przeciwgrzybiczej i dopoki nie zjedlem nic slodkiego to bylo spoko a teraz troche sie pogorszylo.
Ja jestem pewien ze mam grzybice (jezyk bialy dywan) test ze szklanka pozytywny.

Cinek jakie masz objawy ogolnie?? ZGK masz czy nie??

mozesz sobie zrobic na chlamydie trachomatis wymaz z cewki moczowej zawsze taniej bedzie.
no i badanie kalu ale takie ktore okresli ile tych grzybkow tam jest i czy faktycznie to przerost.

Od tego czasu jak zaczelem jesc slodycze zeby sprawdzic czy to grzybica: wacek mnie swedzi jak cholera,czerwony,szczypanie w cewce wrocilo.

posiew nasienia na bakterie i grzyby nic nie wykazal. ale wydaje mi sie ze dlatego bo zaglodzilem candide troche.

i wydaje mi sie ze to grzyby jebane to ZGK u mnie wywolaly.

Nie sadzicie ze to ma jakis zwiazek ze ponad 60% osob ktore ma zgk ma tez nerwice i inne objawy zatrucia grzybami???
mi sie wydaje ze ci wszyscy ktorzy maja takie objawy jak ja maja grzybicze ZGK. Ostatnio ktos wspominal ze byl koles ktory wyleczyl sie czosnkiem i ciekawe dlaczego co?? dla mnie to proste czosnek to pogromca grzybow.

Mi sie wszystko uklada w jedna spojna calosc w sumie, ze to grzybicze ZGK.
 

Dominator69

New member
Wiec w sumie to nic dziwnego ze na nikogo Antybiotyki nie dzialaja. A dlaczego?? bo karmia caly czas candide. tak mi sie wydaje bo po antybiotykach, poki nie mialem ZGK tylko zapalenie cewki to coraz bardziej czerwony mi sie wacek robil.Skorka napletka zaczynala sie luszczyc,teraz znowu to samo jak zaczelem jesc slodycze.
A jak je odsawie to jestem pewny na 100% ze polowa objawow zniknie. i ciekawe dlaczego.
Wydaje mi sie ze bakterie juz dawno wytluklem i zostala tylko grzybica.
 

cinek87

New member
Najgorsze jest to, że grzybicę leczy się dłuuuugo - przede wszystkim dieta i suplementy. Niestety lubi powracać ;/

Moje objawy, na dzień dzisiejszy:
- zaczerwienione ujście cewki, czasami zaczerwieniony penis. Sikam normalnie, ale ostatnio coś z potencją mi się poje***o ;(
Jeszcze jakiś czas temu, stał na zawołanie... nawet wtedy kiedy nie musiał, a teraz lipa.... nie wiem czasem czy to psychika nie zrobiła swoje ;/ bo jak wspomniałem rozważam też nerwicę.
- biały język, czasami jest lepiej... czasami gorzej. Kiedyś próbowałem to leczyć... niestety nie udało się. [P.S. co to za test na szklankę??]
- często zaczerwienione oczy, do tego jakaś wrażliwość na słońce - widzę w tedy jakieś plamki.
- bóle brzucha i ogólnie problemy z jelitami [gastroskopia wykryła nadżerkę w dwunastnicy]. Bóle odbytu. Leczyłem się u gastrologa, pomógł mi. Ale powróciło ;/
- ostatnio bóle kręgosłupa... uj wie dlaczego.

Pomału mam tego dosyć. Problemy zaczęły się w 2008 roku. Po roku czasu odpuściło. Nie muszę chyba pisać o lekarzach których odwiedziłem ;/ - totalna porażka. Mam 25 lat, kończę studia, mam dobrą pracę [choć ostatnio tam też mnie przyprawiają o stresy], kochającą kobietę z którą chciałbym zamieszkać i mieć dzieci. A tak naprawdę nie mam pewności, że będę mógł je mieć ;/

Od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, alkohol piję rzadko - nie czuję po nim pogorszenia.
Muszę coś z tym zrobić!! więc proszę o jakieś rady. Jakie badania porobić na obecną chwilę.
 

Red

New member
cinek87 napisał:
Witam.
Mam do Was takie pytanko. Potrzebuję rady w sprawie badań.
Dłuższy czas miałem spokój. Ale niestety jakiś czas temu wymęczyłem organizm... i zaczęłem się czuć gorzej. Rozmyślam też nad pójściem do psychiatry, bo możliwe że nabawiłem się nerwicy.
No ale do rzeczy. Zrobiłem ostatnio podstawowe badania. Krew, mocz - wszystko OK. Do tego zrobiłem test na borelioze [igG, igM] - wynik ujemny.
Postanowiłem też zrobić inne badania, tj. monoukleoza, chlamydia itp.
Tylko teraz pytanie jakie wybrać?? Na skierowaniu mam tak:

- monoukleoza jak.
- chlamydia pneum, IgG
- chlamydia pneum. IgM
- chlamydia trach. IgG
- chlamydia trach IgM

Co wybrać ?? I jakie inne warto zrobić ?

I jakie badanie zrobić aby stwierdzić, że ma się grzybicę ogólnoustrojową ?? Bo taką opcję też rozważam.

Z góry dzięki za odp.
Na obydwie chlamydie możesz zrobić badanie w trzech klasach Iga,Igg i Igm
Badanie kału na grzybki.
 

Red

New member
cinek87 napisał:
Najgorsze jest to, że grzybicę leczy się dłuuuugo - przede wszystkim dieta i suplementy. Niestety lubi powracać ;/

Moje objawy, na dzień dzisiejszy:
- zaczerwienione ujście cewki, czasami zaczerwieniony penis. Sikam normalnie, ale ostatnio coś z potencją mi się poje***o ;(
Jeszcze jakiś czas temu, stał na zawołanie... nawet wtedy kiedy nie musiał, a teraz lipa.... nie wiem czasem czy to psychika nie zrobiła swoje ;/ bo jak wspomniałem rozważam też nerwicę.
- biały język, czasami jest lepiej... czasami gorzej. Kiedyś próbowałem to leczyć... niestety nie udało się. [P.S. co to za test na szklankę??]
- często zaczerwienione oczy, do tego jakaś wrażliwość na słońce - widzę w tedy jakieś plamki.
- bóle brzucha i ogólnie problemy z jelitami [gastroskopia wykryła nadżerkę w dwunastnicy]. Bóle odbytu. Leczyłem się u gastrologa, pomógł mi. Ale powróciło ;/
- ostatnio bóle kręgosłupa... uj wie dlaczego.

Pomału mam tego dosyć. Problemy zaczęły się w 2008 roku. Po roku czasu odpuściło. Nie muszę chyba pisać o lekarzach których odwiedziłem ;/ - totalna porażka. Mam 25 lat, kończę studia, mam dobrą pracę [choć ostatnio tam też mnie przyprawiają o stresy], kochającą kobietę z którą chciałbym zamieszkać i mieć dzieci. A tak naprawdę nie mam pewności, że będę mógł je mieć ;/

Od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, alkohol piję rzadko - nie czuję po nim pogorszenia.
Muszę coś z tym zrobić!! więc proszę o jakieś rady. Jakie badania porobić na obecną chwilę.

A robiłes jakies ogólne badania?
 

cinek87

New member
Red napisał:
Na obydwie chlamydie możesz zrobić badanie w trzech klasach Iga,Igg i Igm
Badanie kału na grzybki.

No, że mogę to wiem. Ale czy warto ? Bo to trochę kosztuje. I czy jest w ogóle opcja żeby zarazić się tym bez kontaktu z partnerką ? Moje problemy zaczęły się zanim zacząłem stosunek z partnerką.

A jak z tą monoukleozą, warto to robić, ma to jakieś znaczenie ?

Badanie kału zrobię - a nóż coś wykaże. Myślę też nad wymazem z cewki. Coś jeszcze byście polecili?

P.S. Kiedyś robiłem posiewy nasienia, cystoskopię - nic szczególnego nie wykryło.
 

Dominator69

New member
Sluchaj ja mam prawie te same objawy co ty bialy jezyk, ujscie cewki czerwone,glowka pracia raz nie raz tak,do tego swedzi,bol prostaty(ostatnio coraz mniejszy)ogolne glowy czeste,mgielka umyslowa,swedzenie oczu,coraz wieksza sklonnosc do alergii,sucha skora(swedzaca),czasem dretwienie konczyn,bole kregoslupa niewiadomego pochodzenia,swedzenie odbytu,leczylem sie na nerwice. Oprocz jakby tego bylo malo dlugo walczylem z wezlami chlonnymi po mononukleozie, nie chcialy sie zmniejszyc ale gdy zastosowalem diete bez cukru i pieczywa bialego to nagle jakos zrobil sie takie jakie byc powinny.

No niestety dieta zagrzybionych jest drakońska ale mi bardziej zalezy na powrocie do zdrowia niz na tym co jem.

Ogolnie jestem pewien ze jestem zagrzybiony jak stary poniemiecki czolg :D tylko potrzebuje jeszcze poparcia mojej tezy w wynikach badan. Z wykle badania wychodza idealnie:krew podstawowa,OB,CRP,wyniki badan moczu tez dobre,posiew nasienia nic nie wykazal tez jalowy.Badanie kalu na posozyty-tez nic nie stwierdzono. jedyne co mi zostalo to robic w kierunku candidy,i mysle ze to bedzie strzal w dziesiatke i bylo takze moim pierwszym skojarzeniem gdy zaczelem miec te dziwne objawy.
 

Podobne tematy

Do góry