• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

gimri

New member
Ja miałem dwa badania per rectum. Przy pierwszym nic nie czułem, przy drugim coś tam bolało, ale co dokładnie to nie wiem. Za każdym razem byłem w innej pozycji. Kurde, książkę dostanę dopiero za miesiąc, ale i tak boję się włożyć sobie palucha w dupę :/ tym bardziej wibrator :| Ile czasu dziennie trzeba się rozciągać? Bo jak na razie to rozciągam się 30 minut dziennie.

A możliwa jest taka sytuacja, która miała miejsce u mnie, że na początku października w środku lekcji dopadły mnie moje objawy, po lekcji po krótkim spacerze przeszło, aż do początku listopada, od kiedy to do dziś mam ten problem?

Jak tak teraz sobie myślę, to już gdzieś od 2 lat zawsze po wytrysku musiałem iść oddawać kilka razy kropelki moczu, także często sikałem :/ , a do tego sikałem takim śmiesznym warkoczykiem :p Tylko o takich rzeczach to nie uczą na biologii...

W linku na rysunku gdzie palcem wskazane jest na punkt spustowy nad penisem, mnie po naciśnięciu tam qrewsko boli :| ale ból nie pojawia się na tym zacieniowanym obszarze, tylko w miejscu gdzie naciskam.
 

ajpinus

New member
Gimri: bolisz sie wsadzac wibrator w tylek, ale kupy ktora jest tej samej srednicy albo i wiekszej nie boisz sie codziennie robic co nie?? Po za tym malo kogo tutaj interesuje czego sie boisz i wstydzisz. Istotne jest natomiast to, czy cos ci to bedzie pomagac czy nie.
 

gimri

New member
Okej panowie. Pierwszy krok zrobiony. Udało mi się wsadzić cały palec, ale tak, że zginając go dotykam prostaty. Wymacałem jakiś gruczoł, jakiś mały, chyba prostata. Przy naciskaniu i masowaniu nic nie czułem :| Może dlatego, że dzisiaj nie miałem żadnych objawów. Ogólnie tak nim pokręciłem w tyłku i też mnie nic nie bolało.
Jutro idę do psychologa może on coś poradzi. Zaraz po maturze walę do CTM'u. Później może spróbuję z tym wibratorem, może gdzieś głębiej siedzą te punkty. Uważam, że chyba samym palcem nic nie zdziałam. Tak ogólnie czuję się jakiś taki... rozdziewiczony :p Ogólnie się cieszę, że już jestem krok do przodu.

Edit [15.12] Właśnie jestem po wizycie u psychologa. Tak dużo to nie dało, coś tam z nim pogadałem. Ale mam za to Baclofen ;p
 

gimri

New member
Kurde :/ Tak zauważyłem i zawsze się to sprawdza, że objawy się kurewsko nasilają w jakichś sytuacjach dla mnie niewygodnych :/ Chyba się jakoś do psychiatry wybiorę w najbliższym czasie :/

Edit: Z drugiej strony ćwiczenia też mi dają ulgę. Kurde :D Odwala mi już ;p
 

Maniekk

New member
Od 3 lat mam ból w cewce(szczególnie podczas sexu oralnego) lekarz urolog stwierdził przewlekłe zapalenie stercza( wg niego leczy się to 4-8 tyg) leczę się juz 5 miesiąc i kur**cy dostaje,mam problemy z wzwodem, sikaniem,brałem tony antybiotyków i nie odczuwam poprawy( tzn poprawa jest jednodniowa podczas zastosowania innego antyku, tak mi stoi,że oczy chce wybić,kolejne dni to juz muszę się zmuszać zeby stanoł; sikanie sie poprawia,ale i tak często po oddaniu moczu "popuszczam pare kropel w boxy)zrobiłem posiew moczu wyszło coś tskiego : enterococcus sp 10 do 3 potęgi, za 14 dni robie posiew nasienia zobaczymy co wyjdzie. jakie badania powinienem zrobić ? pomóżcie bo już w akt desperacji popadam
 

tomas 1

New member
czesc maniekk chyba cie nie pociesze bo ja sie lecze o wiele dluzej bakterie wychodza ruzne na przemian taka jak ty masz tez mialem biore ruzne antybiotyki jest poprawa ruznie raz na dluzej nieraz kruko . w twoim wypadku zrobilbym posiew nasienia z antybiogramem i badanie stercza TURS usg przez odbyt leki powinienes zastosowac wedlug antybiogramu bardzo mnie zlosci jezeli lekaz przepisuje leki na oko . jezeli masz jeszcze pytania to pisz pozdrawiam
 

Maniekk

New member
tomas 1 napisał:
czesc maniekk chyba cie nie pociesze bo ja sie lecze o wiele dluzej bakterie wychodza ruzne na przemian taka jak ty masz tez mialem biore ruzne antybiotyki jest poprawa ruznie raz na dluzej nieraz kruko . w twoim wypadku zrobilbym posiew nasienia z antybiogramem i badanie stercza TURS usg przez odbyt leki powinienes zastosowac wedlug antybiogramu bardzo mnie zlosci jezeli lekaz przepisuje leki na oko . jezeli masz jeszcze pytania to pisz pozdrawiam

No ja już dostawalem w ciemno: niolicin, nimesil,zinat,augmentin coś tam jeszcze nie pamiętam,aktualnie biore unidox i apo tamis cay cos takiego, poprawa jest tylko w pierwszym dniu, urolog nie chce mi dac skierowania na posiew nasienia juz sie dogadalem za 14 dni robie to odpłatnie(koszt ok 30 zl dla zainteresowanych). Na czym polega to badanie TURS ? pierwqsze slysze, zapomnialem dodac ze mam 25 lat i chyba jestem za mlody na taka chorobe?
 

tomas 1

New member
do maniekk napewno jestes za mlody mnie tez zaczelo sie kiedys w twoim wieku i trwa tego sie nie wyleczy na 100% wracam co do badanie to lekarz wykonuje usg wprowadzajac przez odbyt taka sande zakonczona taka glowiczka przez ktora oglada prostate czyli jakie zmianu juz zaszly . jesli chcesz pogadac wyslij mejla lub nr gg pozdrawiam
 

Maniekk

New member
tomas 1 napisał:
do maniekk napewno jestes za mlody mnie tez zaczelo sie kiedys w twoim wieku i trwa tego sie nie wyleczy na 100% wracam co do badanie to lekarz wykonuje usg wprowadzajac przez odbyt taka sande zakonczona taka glowiczka przez ktora oglada prostate czyli jakie zmianu juz zaszly . jesli chcesz pogadac wyslij mejla lub nr gg pozdrawiam


5161434
 

azzaro

New member
Witam.
Mam 27 lat jestem z Łodzi.
Postaram się opisać moje schorzenie i proszę o pomoc.
Historia zaczęła się pół roku temu.
Objawy: wyciek z cewki (bezbarwny, nie obfity), zaczerwieniony żołądź, bóle nasieniowodów, pieczenie w odbycie.
Udałem się do dermatologa, wykonałem wymaz z cewki, badania na grzyby i clamedia- wszystko wyszło ok.
Brałem doxycikline 10 dni, objawy nie zmieniły się ,następna wizyta po 14 dniach- znowu doksycyklina 10 dni-objawy ustąpiły na pewien czas.2tygodnie później objawy wróciły- kolejna wizyta 10 dni dawkowania ci...(nie pamiętam nazwy)i. nic nie pomogło.
Lekarki rozłożyły ręce i skierowały mnie do urologa.
Udałem się do urologa i otrzymałem (usg nic nie wykazało)- furaginum na 30 dni i ipertrofan(lek którego juz nie produkują, byłem w około 20 aptekach).Poprawa była...(nie całkowita, ale odczuwalna). Minęły 2 miesiące wszystko wróciło do punktu wyjścia pieczenie cewki i odbytu, mały wyciek z cewki, bóle nasieniowodów lub tych okolic.
Ktoś może miał coś podobnego??Ewentualnie może jakiegoś lekarza poleci z ŁODZI?? Z góry dzięki za pomoc..
Może wreszcie znajdzie się jakiś lekarz (cudotwórca)
 

tomas 1

New member
witam zapytam zanim coś zasugeruje co to za badanie uzg wyłącznie jamy brzusznej czy badanie uzg prostaty przez odbyt . bo jeśli jamy brzusznej to nic nie wykaże bo gruczoł krokowy musiał by być bardzo powiększony żeby coś wykazało . po drugie czy lekarz badał ci prostatę po trzecie to sam bym zrobił badanie na posiew nasienie i szukał bym dobrego specjalisty bo z tego g.... to trudno się wyleczyć można latami . pozdrawiam
 

azzaro

New member
Dzięki za szybką odpowiedź, lekarz był raczej starej daty- usg brzucha jedynie, a prostaty jedynie "ręcznie".Jaka mogła być przyczyna tej piep...bakterii.Z tego co mi powiedział to nie jest zaraźliwe w kontaktach seksualnych??i nie ma wpływu na rozród...dobrze powiedział???
wiadomo ile lekarzy tyle opini..
pozdrawiam
 

tomas 1

New member
najpierw trzeba by wiedzieć jaka to bakteria żeby powiedzieć czy nie jest zaraźliwa i dopiero można coś o tym porozmawiać jesli badał ci tak jak piszesz to gruczoł był rozpulchniony i bolał czy wszysko ok zero bółu podczas badania
 

azzaro

New member
gruczoł bolał, a pieczenie cewki moczowej jeszcze bardziej..., przepisał mi jakiś specyfik włoski ipertrofan.....którego nigdzie nie było (udalo mi się pół opakowania zdobyć i na kilka dni objawy ustąpiły)i nie wiem czy zmienić lekarza czy zostać u niego...
ponadto wybiorę się jeszcze może do irydologa i jakieś ziółka..
 

tomas 1

New member
kto to jest irydolog co to za specjalista a lekarz który leczy bez badań to mi się nie podoba a ten lek o którm piszesz w aptece nie mogli ci sprowadzić a wynik posiewu zrób prywatnie i idź do lekarza do tego lub innego wynik z antybiogramem wtedy bardziej trafią lekiem
 

azzaro

New member
irydolog-lekarz, który czyta z tęczówki oka, tego leku nie ma już w hurtowniach od dłuższego czasu.i nie będzie....
.lekarz nie da mi skierowania na posiew?
a jest szansa całkowitego wyleczenie?jak z płodnością ma to wpływ??
fizycznie dam rade, ale psycha..

ps. jaka fachowa nazwa tego badania?
 

chory79

New member
alter napisał:
Mysle ze lepsze od antybiotykow w leczeniu bakteryjnego leczenia prostaty sa fagi duzo skuteczniejsze.

Leczenie dostepne w PAN Wroclaw.

Problem jest mysle tez jeszcze inny. Mi po leczenu wychodzi brak bakterii (i na 90 % znikaja objawy) a pozniej wszystko wraca i znowu sa te same bakterie ale jak mowie lekarzom zeby nie przerywali jeszcze leczenia bo idzie dobrze ale sie nie skonczylo to nie ma mowy. I tak sie mecze od 3 lat. Szczegolnie Ci od fagow nie chca przedluzac a fagi pomagaja. Antybiotyki znowu mozna bez problemyu kombinowac ale te pomagaja malo. Jak przerwac to bledne kolo?

foto_alterego@poczta.onet.pl

Alter


wyleczyłeś się tymi fagami ?
jesli tak to napisz ile czasu sie leczyles i jakie poniosles koszta
 

Podobne tematy

Do góry