• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

mecenas

New member
wyniki posiewow(robione w 3 roznych labach)

Laboratorium Katedry i Zakladu mikrobiologii Lekarskiej AM w Lublinie - wynik jalowy
Akademickie Centrum Diagnostyki - Laboratorium Mikrobiologiczne - wynik jalowy
Latoratorium Mikrobiologiczne na Inzynierskiej - gronkowiec, wzrost sredni.

Sam nie wiem co mam o tym myslec.Badania krwi dobre,leukocyty prawie przy dolnej granicy.
 

Homer22

New member
Dokładnie ten sam problem w innych labo wszystko jałowe a na inzynierskiej coś wychodzi.Ale masz o tyle dobrze ze wyszła ci tylko jedna bakteria no ale bo robić z tym dalej to jest chyba nie zła zagadka napisz jeszcze coś o atybiogrmie
 

Homer22

New member
Panowie na forum na dzien dzisejszy zostaje nam.Kilka metod
zastzyk w prostate u kolesia we włoszesz bo w Polsce nie maja pojecia o tym,albo terpaia Dr Songa w Chinach
Moskwa i ich metoda zamieszczłem juz linki
fagi Wroclawa jesli ktos jest chetny na któras z metod pisac ja sie pisze
 

ajpinus

New member
Tak Homer tylko napisz mi na jakie bakterie chcesz brac ten zastrzyk i te fagi skoro twoje posiewy sa jalowe. Za bardzo sugerujesz sie diagnozami lekarzy, a oni sprowadzaja Cie na zla sciezke. Dla przypomnienia ja mam IC, jestem raczej bezplodny (chodz wlasnie zrobilem dziecko), mam zwezona szyjke pecherza, mialem zgk acha i jeszcze jedna rada lekarzy w moim przypadku - niech sie Pan nie martwi zycie jest piekne. I komu Ty korwa czlowieku wierzysz?? Skoro tak wierzysz w to ze Twoja tkanka prostaty zawiera ognisak zapalne to ja zaczalbym od biopsji tych ognisk. Pomysl nad tym.
 

ajpinus

New member
nomiss: dlatego pisze o biopsji ognisk zapalnych ktore wyszly na TRUSIE, czytaj uwaznie potem sie udzielaj. Skoro uwazacie ze to ogniska zapalne w prostacie sa przyczyna waszych objawow to czemu do korwy nedzy nie sprubujecie usunac gruczolu??? Wszystkie objawy mina i bedziecie zdrowi, bez zadnego bolu, bez czestomoczu, bez dyskomfortu podczas seksu. Nikt z tutaj udzielajacych sie, wierzacych w teorie bakterii nei mial robionej biospji. Czemu??

homer: jakis debil urolog powiedzial ci ze masz ogniska zapalne, inny ze wyczowa je pod palcami, a mi korwa stwierdzono IC i mase innych wyimaginowanych bredni. Powinienem teraz byc po rozszezaniu szyjki pcherza i 1000 wlewkach ktore jestm na 100 pewny gowno by pomogly.
Masz chlopie problem z uciskiem miesni na pudendal nerve i z tad napierdala cie jadro. Kiedys ucisk byl na innym odcinku wiec miales czestomocz. Dlatego urolodzy nie sa w stanie ci pomoc bo to nie ich dzialka. Miesnie i nerwy to nei dzialka urologow dlatego jeszcze wciaz cierpisz.
 

303andy

New member
Bakterie są wszędzie , praktycznie nie ma szans na idealne sterylne pobranie czegokolwiek wychodzącego z penisa ! Dlatego na urolog Anderson ze Stanfordu po pobraniu mi płynu z prostaty od razu wziął go pod mikroskop szukając i bakteri , ale przedewszytskim leukocytów !
Chodowla dłuższa niż 2-3 dni (inżyniersakz z tego co wiem choduje 7 dni) jest błędna bo na pożywce to i z pojedynczej bakteri złapanej z powietrza wychodują kolonię !
Przy obecnej technice medycznej wykończenie bakterii w prostacie nie stanowi problemu nawet gdyby trzeba było to zrobić bezpośrednim zastrzykiem ! Antybiotykoterapia jest metodą na tyle dobrze znaną , że trzeba nie mieć oleju w głowie by wierzyć, że nie da się dobrać i dostarczyć antybiotyku by wyleczyć zapalenie bakteryjne !
Badania !
Poniżej tekst z linka jaki podesłał mi Homer o badaniach dowodzących , że to nie bakterie są przyczyną , o czym pisałem już dawno !

The bacterial infection theory that for so long had held sway in this field was
shown to be unimportant in a 2003 study from the University of Washington team led by Dr Lee and Professor Richard Berger.
The study found that one third of both normal men and patients had equal counts of similar bacteria colonizing their
prostates.[14] This view was endorsed by Dr Anthony Schaeffer, Professor and Chairman of the Department of Urology at
Northwestern University, in a 2003 editorial of The Journal of Urology, in which he stated that "...these data suggest
that bacteria do not have a significant role in the development of the chronic pelvic pain syndrome",[15] and a year later
with his colleagues he published studies showing that antibiotics are essentially useless for CP/CPPS.[16][17] Since the
publication of these studies, the research focus has shifted from infection to neuromuscular, behavioral, psychological,
and genetic etiologies for UCPPS (CP/CPPS and IC/PBS), where the interplay between the lower urinary tract and other physiological systems is stressed !

Pozdrawiam !
 

ajpinus

New member
Since thepublication of these studies, the research focus has shifted from infection to neuromuscular, behavioral, psychological,
and genetic etiologies for UCPPS (CP/CPPS and IC/PBS), where the interplay between the lower urinary tract and other physiological systems is stressed !


AMEN !!!
 

wektor

New member
tłumaczenie proszę !

Ta wez rozwal takie zmutowane E.coli co bierzesz na nie doksycyline czyli
praktycznie najlepszy antybiol dustny a te po 5 dniach już z W sa O .
Teraz mam pojedyncze to nawet ant. nie robią.
Pewne objawy faktycznie maleją jak duzo tego scierwa sie nie mnozy ale
z czasem inne sie utrwalają.
A te palenia w odbycie to pewnie tez od stresu albo węzły chłonne .
Ja wogóle nie mam tego czesto moczu wypije 3 litry wody w dzien i ide do kibla z 5 razy.
A tak max 3 razy dziennie , muszę pić pokrzywe wtedy chodze czesciej od razu czuje mniejsze objawy nawet wezly zmniejszają się.
Bakterie kolonizują obaszary zawsze słabo ukrwione a takim idealnym miejscem jest prostata.
Im bardziej zjadliwe tym gorzej .
Współczesna medycyna jest chuja warta , w zasadzie niema postępów żadnych .
 

mecenas

New member
Jesli moge cos powiedziec z wlasnego doswiadczenia.Bylem swiadkiem wypadku i wyciagalem czlowieka z auta.Byl lekko ranny,wtedy o tym nie myslalem.Pozniej refleksja,a co jesli on mial HIV.Nie mialem na sobie ani kropelki jego krwi ale wkret zostal.Naczytalem sie forow o HIV,objawach i zonk.objawy ksiazkowe,dreszcze i temperatura(sama z siebie) ,po tygodniu pieczenie stop(i to takie z w pracy musialem buty sciagac bo bym nie usiedzial),jezyk sprawdzalem czy nie pojawily sie plamki.Wezly chlonne w pachwinach tak mnie bolaly ze juz mowie-wyrok.wezly w gardle itp.Pozniej dretwienia szyi i karku.Po 6 tyg jeden test(negatywny) po 2.5 miesiaca drugi(negatywny) i po 3 miesiacach poszedlem a tam baba nie ma mojego wyniku(mowila ze kurier mial awarie i nie dowiozl-nie uwierzylem).Nogi sie ugiely(mowie kurde robia test potwierdzenia) rozplakalem sie jak dziecko,chcialem sie pod auto rzucic,dreszcze mnie ogarnialy i chyba bylem jakby nie obecny.Po 2 dniach odebralem negatywny wynik.wszystko ok,uff.po kilku dniach objawy calkowicie ustapily.
Dlatego jakiekolwiek bole teraz staram sie analizowac a nie spychac od razu na prostate.Przy badaniu przez uro nie powiekszona,nie spulchniona i nie bolesna a mimo to na inzynierskiej bakteria(mimo ze w dwoch innych labach nie).Nie wiem tez dlaczego to labo zostalo owiane wrecz mitem.
Jutro ide zobaczyc co z tymi leukocytami w nasieniu,a pozniej porobie badania na chlamydie.Tak mi doradzila znajoma mikrobiolog zeby sprawdzil uro i mykoplasmy i moze sumamed wdrozyc.
 

mecenas

New member
sluchajcie mam prosbe,moze ktos zeskanowac albo zrobic zdjecia przynajmniej cwiczen z ksiazki wise'a?zamowilem juz ze 3 tyg temu w uk i dalej czekam.a gosc mi pisze
Hello,
I am very sorry I am still waiting for this item to arrive with me. Are you
ok to continue waiting or would you now like a refund? I am very sorry for
the hassle with this order.
moge zamowic w empiku ale to potrwa kolejny miesiac(chyba ze ktos zna szybszy sposob)
dzieki za pomoc
 

wektor

New member
uwazam ze powinienes isc do lekarza psychiatry , ponieważ tacy ludzie szkodzą tym na prawde chorym ty sam sobie szukasz choroby .
Lazisz po tych lekarzach a nic ci nie dolega a pozniej przyjdzie gosciu co na prawde ma chorobe to go oleją bo pomysla ze taki zjeb jak ty.


nie powiekszona,nie spulchniona i nie bolesna


8) kurwa ty nawet jak bys chcial to ze nie wywolasz psycho tej choroby.

a mimo to na inzynierskiej bakteria

:shock: [/quote]
 

303andy

New member
Według Dr. Wise prostatis właśnie wsród ludzi bardo się przejmujących jak Mecenas najczęściej występuje ! Ja co prawda nigdy wcześniej nie byłem hipohondrykiem , ale za to przejmowałem sie bardzo swoją pracą i sprawami codziennymi , no nie potrafiłem wyluzować !
Być może podobnie jak Mecenas akumulowałęm stres związany z tym przejmowaniem się właśnie w mięśniach dna miednicy.
Jak już wcześniej pisałem Ci co łądują stresa w żołądek mają z nim problem a ci co spinaja w stresie ramiona chodzą na masaże inni zgrzytaja po nocach zębami bo zaciskaja szczęki .
Relaksacjia , wyluzowanie to klucz do zdrowia i długowieczności !!
 

mecenas

New member
wektor napisał:
uwazam ze powinienes isc do lekarza psychiatry , ponieważ tacy ludzie szkodzą tym na prawde chorym ty sam sobie szukasz choroby .
Lazisz po tych lekarzach a nic ci nie dolega a pozniej przyjdzie gosciu co na prawde ma chorobe to go oleją bo pomysla ze taki zjeb jak ty.


nie powiekszona,nie spulchniona i nie bolesna


8) kurwa ty nawet jak bys chcial to ze nie wywolasz psycho tej choroby.

a mimo to na inzynierskiej bakteria

:shock:
[/quote]

szkoda mi nawet odpowiadac na tego posta.

andy,ja tez nie jestem hipochondrykiem i wiem to co choroby psychosomatyczne.wystarczy wejsc na forum ludzi ktorzy czekaja na wynik HIV (okienko serologiczne 3 miesiace) i zobaczyc do czego stres potrafi kazdego z nich doprowadzic
 

wektor

New member
to niby skad ma sz te zapalenie skro cie ani nie boli ani nie spulchnina ani powiekszona ani pewnie zwapnien ani niczego ,czlowieku wynik na Hiva to 2 dni czekasz jaki to stres .
Jak ty byś mial zgk to z twoją psychiką byś po prostu nie dal rady.
tez dziwne ze te leki ci przepisywali skoro nie masz zadnych objawów.
 

Podobne tematy

Do góry