• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg wędzidełka

Maćko123

New member
Siemanko,
Mam 16 lat i za jakieś dwa tygodnie będę mieć zabieg wydłużania wędzidełka.
Po przeczytaniu kilku tematów nie ukrywam że jestem lekko zaniepokojony, a jako iż jestem strasznym panikarzem, chciałbym się dowiedzieć o ewentualnych komplikacjach pozabiegowych, oraz jak to u was wygląda po czasie. Czy wszystko poszło dobrze albo czy musieliście się zmagać z jakimiś zakażeniami czy grzybicami itp itd. Oraz czy wpłynęło to jakoś na wasze odczuwanie przyjemności podczas seksu i masturbacji.
Dzięki za odpowiedzi
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Kazde cięcie jest inne. I kazdy inaczej odbiera bodźce. Ważne by wygladalo dobrze i działało jak działać powinno. Grzybica itd. - no to musialbys miec naprawdę pecha. Przestan na zapas panikować
 

Trolo

Well-known member
Jak będziesz przed, albo po zabiegu dokładnie dopytaj lekarza o zalecenia po zabiegu. Normalną rzeczą po zabiegu może być pieczenie, ból, krwawienia, obrzęk. Aczkolwiek nie wszystko może wystąpić. Zakażenia i grzybice to grozi Ci tylko jak nie będziesz stosował odpowiedniej higieny penisa. Miejsce po wędzidełku będzie pewnie mniej czułe, ale żołądź pozostanie czuły także przyjemności nie stracisz.
 

Podobne tematy

Do góry