• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg plastyki wędzidełka

Marcin1999

New member
Witam, 4 dni temu miałem zabieg plastyki wędzidełka napletka mimo to nadal nie mogę zdjąć napletka. Czy to normalne czy kontaktować się z lekarzem?
 

Marcin1999

New member
W czwartym dniu wiele osób ma z tym problem, kiedy wszystko jest jeszcze opuchnięte. Ale próbować trzeba, żeby jak najszybciej zacząć dezynfekcję.
Okej, dzięki. A co polecasz do dezynfekcji i smarowania bez recepty? Lekarz przepisał tylko na jedno opakowanie receptę i nie wiem czy wystarczy
 

Trolo

Well-known member
No to zapewne albo masz opuchliznę albo cię boli i boisz się zsunąć albo w ogóle boisz się zsunąć czy coś naruszysz to są możliwe przyczyny że nie zsuwasz.
 

Marcin1999

New member
No to zapewne albo masz opuchliznę albo cię boli i boisz się zsunąć albo w ogóle boisz się zsunąć czy coś naruszysz to są możliwe przyczyny że nie zsuwasz.
Prawdopodobnie opuchlizna bo czuć trochę ból w małym (nie jakiś silny, jak o tym nie myślę to nie czuć). Na siłę nie chce nic robić jak jest opór to dalej nie zsuwam
 

Marcin1999

New member
8 dzień po i nadal nie mogę zdjąć napletka chociaż i tak jest już znacząca różnica niż przed czterema dniami. Nie wiem czy to nie blokada psychiczna.
 

Trolo

Well-known member
Tak masz blokadę psychiczną. Proponuję zrobić to jak na 23 latka (wnioskuje po nicku) a nie jak 5 latek ze lekko zaboli i juz koniec. Ja po wędzidełku od razu zsuwalem na drugi dzień, nie mialem opatrunków, moczyłem w rumianku 2x dziennie myłem normalnie penisa i żyję. Nic mi się nie rozeszło, nie urwało, szwy wypadly w 2 tygodniu, rozciągnąłem bliznę i teraz napletek rozciagam po całym penisie.
 

Podobne tematy

Do góry