• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytłumacz mi ktoś typy obrzezania jak komuś z niskim IQ

Mój zabieg to raczej daleko odległa data, ale już teraz zastanawiam się jak chciałbym mieć zrobione. Miałem juz robiony wrośnięty paznokiec chirurgicznie, ale myślenie o obrzezaniu to owiele większy poziom stresu.

Ogólnie to mam krótkie wędzidelko, ale lekarz może różnie zaproponować np powie, że wędzidełko jest za cienkie i nie da się wydlużyć albo dowali, że mam za ciasno i że trzeba obrzezać.

Widziałem już OBRAZKI rysowane ze sposobami obrzezania m.in ten od dr Chomicz, ale one słabo do mnie przemawiają i stąd moje pytania.

Low&Tight
Low&Loose
High&Tight
High&Loose

Jakie obrzezanie jest najmniej rygorystyczne? Gdzie najmniej się wycina?
Po jakim obrzezaniu można coś zmienic? W sensie "pójść dalej"? a po jakim nie?


Jakie obrzezanie przypomina najbardziej naturalny stan? Tj luźna, ruchoma skóra i nachodzący napletek w trakcie braku wzwodu i możliwość powrotu napletka na żołądź podczas wzwodu. [Nie wiem czy coś źle nie napisałem]
Np Nie wyobrażam sobie masturbacji bez braku możliwości naciągania napletka na żołądź penisa. :p

Lubię swojego penisa i chciałbym żeby przypominał jak najbardziej naturalnego ;__;

Wytlumacz mi to ktoś jak komuś z niskim iq xd
 

bhgmiop

Active member
raczej high and loose,czyli masz zostawione wiecej wewnetrznego napletka a loose czyli skory wiecej zostaje,po co ci ruszać skorą? skoro mozna wkladac fiuta w cipsko jakieś ciasne i buchające gorącem? po co walić gruszkę ? wędzidełko najlepiej usunąć a nie bawic sie w jakieś wydłużania bo i tak przy ostrym seksie ,takim gdzie to prawie jak gwałt ,wędzidełko możesz zerwać,a jak go nie masz to możesz dupczyć do woli,aż cipsko rozerwiesz,najlepiej zrobić low and tight i dołożyć do tego odnerwianie penisa,wtedy możesz pompować aż do śmierci :)
 

dpf.pdf

New member
Jak masz tylko za krótkie wędzidełko to rób tylko wędzidełko.
Jeżeli interesuje Cię jak najmniejsza ingerencja, to najbliższy Twojemu opisowi jest styl high&lose.
Sam mam zrobiony ten styl, wyszedł taki po zabiegu staplerem (na moją prośbę - zależało mi na zakrywaniu napletkiem żołędzi i ogonie o jak najmniejszej ingerencji).
Czy polecam? Na pewno wolałbym nie musieć w ogóle przechodzić tego zabiegu ale wydaje mi się, że skoro już musiałem wybrać, to ten styl był dobrym wyborem.
 
Wiem. Chce robić tylko wędzidełko, ale mowie ze życie jest różne i fakty okażą się dopiero na stole przy zabiegu co można, a czego nie.
Dlaczego styl high&loose jest najbardziej naturalny?
Jak patrzę na obrazki to w przypadku high wygląda to jakby wlasnie ta wewnętrzna, wrażliwa skóra była na wierzchu.
 
A znalazłem taki opis

obrzezanie Low & Loose (nisko/luźno): po zabiegu pozostała na członku jest przesuwalna we wzwodzie, blizna zlokalizowana jest blisko szczytu penisa, a sama żołądź jest częściowo (w spoczynku) pokryta skórą

obrzezanie High & Loose (wysoko/luźno): blizna znajduje się daleko od żołędzi, pozostająca na prąciu skóra może być przesuwana podczas wzwodu; żołądź członka w stanie spoczynku jest częściowo pokryta skórą,



Low&Loose brzmi bardziej naturalnie niz High&loose chyba xd
W low loose jest przesuwalna, a w high loose moze byc przesuwalna
Nie kminie
 

bhgmiop

Active member
no też tak myślałem,ale wtedy tego wewnętrznego jest mniej,czemu daleko odległa data? ile masz lat? im szybciej to zrobisz tym lepiej
 
No dobra a jakbył wybrał ten High&Loose to mozna potem zmienic na Low&Loose czy nie xD?

Czy można tylko z Low&Loose na High&Loose zmienic


28 zaraz mam ;P
Czemu im szybciej tym lepiej ;P? Penis mi nie obumiera, a ja i tak jestem samotny aktualnie.
Nie wiem kiedy to zrobie, jak uzbieram kasę. Mam wizytę na NFZ na czerwiec, ale nie pójdę, bo byłbym samobójcą.
To Tondela pójdę albo do Chomicz, ale nie wiem czy będzie mi się chciało do Białegostoku 9 godzin jechać pociągiem więc chyba Tondel. Chociaż jakoś laser u Chomicz brzmi przyjaźniej niż skalpel u Tondela, ale widziałem zdjęcia Tondela to magik.

Tylko czy Tondel/Chomicz będą wyrozumiali i zrobiliby same wędzidełko, bo obrzezanie drozsze to wiecej zarobilby xd
 

bhgmiop

Active member
ja byłem u drabiny robić,teraz się goje,byłem na kontroli i mowil ze wszystko ok,też go tutaj polecają.Więc właśnie jak nie masz laski to tym bardziej lepiej zrobić to teraz niż potem jak ją będziesz mieć,bo mająć laskę ciężej powstrzymać wzwody,też nie mam laski i w sumie ciesze sie ze zrobilem to jak nie mam zadnej:) jak sie wylecze to juz nie bede musial sie bawic pozniej i tlumaczyc niczego,serio nie mysl za duzo o tym tylko zbadaj temat i zrob to porządnie
 

Krystiankendroj

Active member
raczej high and loose,czyli masz zostawione wiecej wewnetrznego napletka a loose czyli skory wiecej zostaje,po co ci ruszać skorą? skoro mozna wkladac fiuta w cipsko jakieś ciasne i buchające gorącem? po co walić gruszkę ? wędzidełko najlepiej usunąć a nie bawic sie w jakieś wydłużania bo i tak przy ostrym seksie ,takim gdzie to prawie jak gwałt ,wędzidełko możesz zerwać,a jak go nie masz to możesz dupczyć do woli,aż cipsko rozerwiesz,najlepiej zrobić low and tight i dołożyć do tego odnerwianie penisa,wtedy możesz pompować aż do śmierci :)
Ta odnerwianie penisa , podszywanie pod grzyba , zero przyjemnosci i w gaciach kolek do sikania
Co to wogole za rady ? Typ dwa tygodnie po zabiegu radzi jak najlepiej zrobić
Wkładałeś wogole tego swojego fiflaka gdzieś czy tylko tak fantaziujesz ?
 

amenek5

Active member
Chwila chwila. Wszyscy tutaj nakręcacie się na metody itp. A zacznijmy od początku. Jeżeli bardzo zależy na zachowaniu napletka to może najpierw zacznij myśleć o plastyce napletka albo częściowym obrzezaniu. Wiadomo że nie zawsze się da tak zrobić, nie znam dokładnie twojej sytuacji. Co prawda bardzo wielu ludzi między innymi ja też, hejtuje plastyki i częściowe obrzezanie bo jest ryzyko że stulejka może wrócić. Ale jeżeli chcesz ryzykować to może najpierw spróbuj w stronę? A jeżeli nie uda się nic z tym kierunku to wtedy myśl o obrzezaniu i o metodzie.

A odnosząc się do metod. O ile dobrze się orientuję to żadna metoda przy pełnym obrzezaniu nie gwarantuje tego ze napletek będzie w jakimś stopniu nachodził na żołędzia , ale mogę się mylić...
 

dpf.pdf

New member
Nie wszyscy. Napisałem przecież, żeby robić tylko wędzidełko, jeśli to możliwe. Następnie sugerowałem styl high and loose, który wiąże się z najmniejszymi zmianami wizualnymi i to ten styl kwalifikowałbym jako obrzezanie częściowe, gdyż przy sprzyjających warunkach (anatomia członka) pozwala na zasłonięcie części a nawet większości żołędzi.
Na swoim przykładzie - w spoczynku, w standardowych warunkach odsłonięta jest tylko końcówka. Na mrozie, skurczony, zasłonięty jest cały. Wiadomo, zdarza się, że wychyli się go więcej ale nigdy w spoczynku nawet połowa żołędzi nie jest odsłonięta.

Swoją drogą mam taką małą sugestię, czy może apel do użytkowników.
Fajnie, że chcecie pomagać.. ale tak jak Krystian napisał...
Jak ktoś jest świeżo po zabiegu, jeszcze się goi, jeszcze nie testował sprzętu po zabiegu, to udzielanie rad jest trochę nie na miejscu.
Tak na prawdę nie macie pojęcia czy jesteście zadowoleni ze stylu, z decyzji a wysyłacie ludzi pod nóż pisząc "tnij śmiało", "tnij wszystko". Myślę, że o ile śmiało możecie się dzielić informacjami dotyczącymi kontaktu z lekarzem czy przebiegu rekonwalescencji, to na polecanie rozwiązań jest trochę za wcześnie.
 

bhgmiop

Active member
chyba tylko skrajny półgłowek pomyśli że to fajny patent żeby sobie odnerwić penisa,a jeśli ktoś jest takim amebą to i tak mu wszystko jedno,więc spokojnie
 
raczej high and loose,czyli masz zostawione wiecej wewnetrznego napletka a loose czyli skory wiecej zostaje,po co ci ruszać skorą? skoro mozna wkladac fiuta w cipsko jakieś ciasne i buchające gorącem? po co walić gruszkę ? wędzidełko najlepiej usunąć a nie bawic sie w jakieś wydłużania bo i tak przy ostrym seksie ,takim gdzie to prawie jak gwałt ,wędzidełko możesz zerwać,a jak go nie masz to możesz dupczyć do woli,aż cipsko rozerwiesz,najlepiej zrobić low and tight i dołożyć do tego odnerwianie penisa,wtedy możesz pompować aż do śmierci :)
Chyba sobie żartujesz? "dołożyć do tego odnerwianie penisa"?!? I czego będziesz oczekiwał po następnych 20 latach? Zmachasz się, siły stracisz, żadna baba tego nie wytrzyma, a orgazmu nie będzie...
 

bhgmiop

Active member
to była ironia,moze przesadzona,ale ironia,a z gosciem od posta gadałem prywatnie z godzinę i nie mowilem mu nic o odnerwianiu,wiec spokojnie ,nikt takiego gowna sobie nie zrobi jesli wejdzie na forum i to przeczyta
 
Mój zabieg to raczej daleko odległa data, ale już teraz zastanawiam się jak chciałbym mieć zrobione. Miałem juz robiony wrośnięty paznokiec chirurgicznie, ale myślenie o obrzezaniu to owiele większy poziom stresu.

Ogólnie to mam krótkie wędzidelko, ale lekarz może różnie zaproponować np powie, że wędzidełko jest za cienkie i nie da się wydlużyć albo dowali, że mam za ciasno i że trzeba obrzezać.

Widziałem już OBRAZKI rysowane ze sposobami obrzezania m.in ten od dr Chomicz, ale one słabo do mnie przemawiają i stąd moje pytania.

Low&Tight
Low&Loose
High&Tight
High&Loose

Jakie obrzezanie jest najmniej rygorystyczne? Gdzie najmniej się wycina?
Po jakim obrzezaniu można coś zmienic? W sensie "pójść dalej"? a po jakim nie?


Jakie obrzezanie przypomina najbardziej naturalny stan? Tj luźna, ruchoma skóra i nachodzący napletek w trakcie braku wzwodu i możliwość powrotu napletka na żołądź podczas wzwodu. [Nie wiem czy coś źle nie napisałem]
Np Nie wyobrażam sobie masturbacji bez braku możliwości naciągania napletka na żołądź penisa. :p

Lubię swojego penisa i chciałbym żeby przypominał jak najbardziej naturalnego ;__;

Wytlumacz mi to ktoś jak komuś z niskim iq xd
Najmniejsza ingerencja nazywa się "korekta napletka". Nie wiem, czy to wystarczy w Twoim przypadku.
Najmniej integerujący zabieg obrzezania to high & loose.
Jeśli masz warunki anatomiczne, to spróbuj może wyćwiczyć utrzymywanie stale zsuniętego napletka. Niektórzy są w stanie to wyćwiczyć i potem im tak zostaje. Efekt: tak jak obrzezanie high & loose, ale bez zabiegu chirurgicznego.
 
to była ironia,moze przesadzona,ale ironia,a z gosciem od posta gadałem prywatnie z godzinę i nie mowilem mu nic o odnerwianiu,wiec spokojnie ,nikt takiego gowna sobie nie zrobi jesli wejdzie na forum i to przeczyta
Jest tu paru takich, którzy chwalą i propagują styl low & tight. Wygląda to, owszem, ładnie. Ale pewnie wszyscy oni są młodzi i od zabiegu nie minęłu u nich pewnie nawet 10 lat. A tu trzeba myśleć perspektywicznie. Statystycznie pewnie mamy szansę w większości dożyć do 60 lat. I dobrze by było mieć przez cały ten czas przyjemność i satysfakcję z pożycia. A z wiekiem odczucia płynące z penisa słabną. Więc im więcej receptorów/napletka wewnętrznego, tym większa szansa na tą przyjemność i satysfakcję po latach, np. 20, 30, etc.
 

Podobne tematy

Do góry