• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poleci ktoś dobry środek do mycia penisa?

marcin97new

New member
Witam zarejestrowałem się na tym forum z innego powodu ale jak już jestem to chciałbym zapytać na temat mycia penisa. Kiedyś mogłem się wszystkim myć a obecnie mam problem i szukam jakiegoś środka który nie ma w sobie substancji lepiących ponieważ zauważyłem ze jak myje się mydłem (szarym lub zwykłym) czy płynem do higieny intymnej (biały jeleń lub biotanique ) Albo nawet cethapilem.To strasznie lepi mi się napletek i od momentu az wyschnie to przykleja się do zółędzii co mi powoduje ostre podraźnienia jak np dostane wzwodu i powoduje mi to stany zapalne bo mi czerwienieje napletek. Natomiast jak używam samej wody to mniej się lepi ale znowu wychodzą jakieś czerwone krostki co jakis czas które trwają jeden dzień i pęka mi skóra na żołędziu co powoduje swędzenie oraz na samej wodzie penis smierdzi moczem tzn trudno zneutralizować ten zapach. Te płyny raczej dobrze spłukuje ponieważ leje wodą z kranu z 3 minuty
 

Trolo

Well-known member
Lejesz wodą z kranu 3 minuty? To tak pachnie scamem na kilometr. Idź ze swoim problemem do dermatologa. Powinno się myć penisa tym czym myjesz resztę ciała. Każde wymyślanie udziwnienia powodują komplikacje.
 

marcin97new

New member
@Trolo byłem przy okazji usuwania pieprzyka z głowy to mi powiedział żebym mył mydłem szarym i dalej się lepi więc zapytałem tutaj. A co w tym dziwnego ze myje 3 minuty pod kranem że mówisz ze to scam? Tyle mi się woda napełnia w wannie to w tym czasie trzymam penisa pod kranem i myje go jako pierwszego a potem siadam do wanny i myje reszte ciała
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czyli później brudna woda z mycia ciała wpływa ci pod napletek jak siedzisz w wannie i myjesz resztę. Czyli całe 3 minuty mycia przed robią się bezcelowe.
 

Podobne tematy

Do góry