• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wrodzone skrzywienie relacja / zabieg dr Kuźniar

Forestgump

New member
@son339 Mam dwa cięcia od góry - prostujące skrzywienie dolne. Plus minus 1cm ale już wróciło przy pełniejszym wzwodzie.

Odpowiedź od doktora:


Dzień dobry,
Podczas zabiegu zwykle członek udaje się wyprostować w 100% jednak w przebiegu gojenia mogą wystąpić niewielkie deformacje. Ostateczny wygląd uzyskuje się powyżej 6 m-cy od zabiegu. Nawroty skrzywień mogą wystąpić u 10% operowanych. Ponowny zabieg można wykonać po 12 m-cach od poprzedniego.
Koszt korekty skrzywienia bocznego wynosi obecnie 8000zł.
Proszę przesłać zdjęcia członka w spoczynku i erekcji za 2m-ce.

Dobrze dziękuje za odpowiedz. Czyli rozumiem że podczas zabiegu to lewe skrzywienie tez było wyprostowane ? Czyli jest szansa ze w te 6 miesięcy jeszcze się to naprostuje ? Wstępnie proszę mnie zapisać na styczeń 2025. Dziękuje i pozdrawiam.

Tak, podczas zabiegu skorygowane zostały krzywizny widoczne po wywołaniu sztucznego wzwodu.
Szansa niewielka ale jest.

Dziwi mnie tylko ze doktor napisał ze zrobił tez skrzywienie w lewo a dwa zgrubienia po cięciach mam tylko od góry członka , po boku nie ma żadnej blizny. W każdym bądź razie będę musiał zrobić jeszcze raz zabieg za rok , teraz będzie mnie to kosztowało 8tys. Całe szczęście ze ten zrobiłem na NFZ. Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia to proszę odezwać się priv bo imgur usuwa dodane zdjęcia z forum.
 

Forestgump

New member
@Stulejka1994 8k to aż tak dużo ? Wystarczy wyjechać na 2 miesiące za granice do pracy. Co nie zmienia faktu że już nie powinno być tematu i żadnego wydatku z mojej strony , jak by było zrobione tak jak trzeba za pierwszym razem.

Przed zabiegiem:




Po zabiegu:



 

Forestgump

New member
@Stulejka1994 Nie miałem nigdy stałej partnerki właśnie przez ten kompleks i czekałem na ten zabieg jak na zbawienie , a podczas imprezowych numerków nigdy się żadna dziewczyna nie skarżyła na ból ale to ciężko zweryfikować.
 

Forestgump

New member
@Stulejka1994 Dzięki wzajemnie. No powiem Ci że jak bym za to zabulił z własnej kieszeni to bym się załamał chyba.

Jeśli chodzi o skrzywienie dolne to nie mam żadnych zarzutów , jest zrobione idealnie. Dziwne że to boczne które rzekomo zostało też zrobione w miesiąc gojenia wróciło do stanu z przed operacji i mam dwie blizny prostujące tylko od góry.
Ale teraz mogę sobie gdybać , za rok trzeba zrobić boczne i tyle w temacie. Pozdrawiam.



 

Forestgump

New member
@amenek5 No brakuje prostoty dalej , sam dół nie załatwił sprawy jak dalej w lewo jest krzywus. Wiem że źle nie wyglada ale kładłem się pod nóż po to żeby wyglądał tak jak powinien , czyli prosto.
 

morgan66

Active member
@Forestgump a ja mam takie pytanie, bo po prześledzeniu wątku to w mojej opinii po zabiegu wygląda to już w miarę spoko (choć oczywiście każdy by chciał idealnie:) i indywidualne odczucia są najważniejsze, ale czy nie martwisz się że po 2-gim stracisz kolejne cm (bo po 1 widzę ubytek)? Ja akurat problemu krzywizny nie miałem i z forum "zaznajomiłem" się w związku z obrzezaniem, ale widziałem na forum przypadki gdzie z trochę krzywego powiedzmy "dużego" robił się prosty ale zdecydowanie wizualnie mniejszy. Osobiście mam w sprzyjających warunkach pod 16 cm i gdybym miał ciupek krzywizny ale ze 2 cm więcej to bym nie narzekał:)pzdr
 

Forestgump

New member
@morgan66 Jak nie mierzyłeś się z kompleksem krzywizny to tego nie zrozumiesz. Idealnie nigdy nie jest ale ja dalej mam sporą krzywiznę. Ja tam żadnego ubytku nie widzę , wole mieć kompleks z głowy niż martwić się o jakiś śmieszny 1cm. A wzwód po miesiącu dalej nie jest pełny jeszcze w miejscu szycia trzyma skórę i mam na ten moment 16 cm także ten śmieszny 1 cm ubytku i tak wróci na miejsce , traci się najwiecej przy prostowaniu z obrzezaniem. I jak bym miał jak to napisałeś ciut krzywego to bym zakończył ten post już dawno , ale ja mam dalej spory kompleks . Ale tak jak pisałem nie miałeś nigdy tego problemu także nie zrozumiesz. Pozdrawiam zdrówka

P.S. To nie jest ciut krzywy penis z którym się pojechało na operacje prostowania aby był prosty.
 
Ostatnia edycja:

son339

Member
Obstawiam ze lekarz Ci wogole nie robil bocznego..rosmyslil sie moze w trakcie operacji czy cos a mowie ze zrobil tylko czasem skrzywienie wraca..jeszcze jak widzial ze najbardziej Ci na dolnym zalezalo to na tym sie skupil..prywatnie by Ci zrobil i to i to ale na NFZ moze poszedl na skroty.
 

Axel23

New member
@Forestgump Witam. Wydaje mi się, że doktorek skupił się tyko na jednym skrzywieniu zwłaszcza jeśli robiłeś to na NFZ. Pewnie chciał abyś przyszedł już do niego z pieniędzmi na skorygowanie skrzywienia bocznego. Pamiętajcie dla nich to biznes... Mało jest teraz lekarzy/doktorów z powołania.
 

Podobne tematy

Do góry