• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo i górę

Witam wszystkich serdecznie.

Problem : skrzywienie boczne + górne.
Jestem gotów na zabieg, dlatego iż moje skrzywienie sprawia partnerce ból.
Na zdjęciach nie widać aż tak dużego skrzywienia do góry, ponieważ ciężko mi zrobić zdjęcie z pełną erekcja, ale sprawa wygląda tak,że jak mam mocna, pełna erekcje, to penis prawie dotyka brzucha, jest twardy jak skala i jest mocno wygięty, jak "banan".
(1)Też się zastanawiałem nad tym czy jak penis w czasie mocnej erekcji dotyka brzucha i jest twardy jak skala to wina skrzywienia czy też czegoś innego? Ktoś miał/widzial podobny przypadek?
Zabieg chce zrobić u Huberta Kuźniara. Niestety na NFZ nie mogę, poniewaz nie jestem ubezpieczony w Polsce, bo mieszkam w innym kraju i z tego co pisał Kuźniar, to nawet bym się nie zakwalifikował. Koszty są dużo większe niż kiedyś. Chyba po prostu wszystko podrozalo, bo teraz zabieg miedzy 8-12 tys. Skopiuje co wysłał mi doktor : "Dzień dobry,
analizując przesłane zdjęcia widać, że zarówno skrzywienie boczne jak
u ku górze są niewielkie. Osobiście odradzałbym Panu zabieg
korekcyjny, ponieważ jest to spora ingerencja w strukturę członka.
Korekta skrzywienia bocznego wymaga założenie 1 swu prostującego,
natomiast wygięcie do góry /niewielkie -zwykle nie przeszkadza w
współżyciu/, wymaga kolejnych 2 szwów - i zwiększa koszt zabiegu jak
również ryzyko zabiegu.
Proszę przemyśleć dobrze decyzję o zabiegu w tym przypadku
plastycznym, bez wskazań medycznych".

Doktor odradza zabiegu, ale to może być spowodowane zdjęciami, które nie sa w silnej erekcji,bo po prostu ciężko mi wykonać w mocnej erekcji takiej jak przy współżyciu. Ja sie tu kieruje tylko i wyłącznie tym,że podczas współżycia sprawia to mojej partnerce ból. Gdyby było inaczej I z takim skrzywieniem partnerka nie odczuwała by bólu to nigdy bym się nie zdecydował na zabieg.
(2) Martwi mnie jeszcze jedna sprawa,.a mianowicie to to,ze ja mieszkam w innym kraju, a przed zabiegiem trzeba się zobaczyć z doktorem i teraz jakby to miało wyglądać? Musiałbym jechać do polski żeby doktor mnie zobaczył, nastepnie musiałbym wrócić tutaj gdzie mieszkam i jeszcze raz jechać do polski na zabieg?

Dziękuję za pomoc, odpowiedzi.
Jeśli ktoś chciałby coś wiedzieć dodatkowo lub zobaczyć jakis inne zdjęcia piszcie śmiało.

 

dandoo

Active member
według mnie Twój penis jest w normie i ja bym nic tutaj nie robił ale tak dostosował technikę żeby seks sprawiał jak najmniej bólu albo najlepiej wcale
 
Właśnie wiesz co, próbowaliśmy i niestety ciężko. Zdjęcia może tego nie przedstawiają, bo ciężko mi Zrobić zdjęcia z taką erekcja jak podczas stosunku, ale wierz mi na słowo,że podczas stosunku penis strasznie się wygina ku górze w kierunku brzucha oraz w lewo, do tego jest tak twardy jak skala, to wyobraz sobie jak partnerka musi to czuć w sobie jak jest np na mnie.
 
Dostałem dzis odpowiedź od doktora :
"Dzień dobry,
jeśli najbardziej przeszkadza Panu wygięcie ku górze to podczas
zabiegu najlepiej skupić się na korekcie tej płaszczyzny, żeby wykonać
jak najmniej nacięć ciał jamistych członka. Koszt zabiegu plastyki
ciał obu jamistych - skrócenia dolnych powierzchni - wynosi 10 000zł.
Pobyt w szpitalu od niedzieli do środy. Wolne terminy zaczynają sie od
października.
Pozdrawiam
Hubert Kuźniar"

Ja widziałem tu osoby, które miały skrzywienie gorne/dolne i boczne jednocześnie i wszystko wyglądało dobrze.
Ja chciałbym pozbyć się problemu skrzywienia górnego i bocznego jednocześnie, a nie tylko górnego,bo to nie da satysfakcji i połowa problemu zostanie. Był ktoś z podobnym problemem?
 

Matador

Member
A czy Twoja partnerka była z tym problemem u ginekologa?
Skrzywienie na zdjęciach masz ledwo zauważalne. Może się okazać, że poddasz się trudnemu i drogiemu zabiegowi i problem pozostanie...
 

nope

Well-known member
Chlopie nie badz glupi i nie tnij tego. Jesteś zdrowy, cieciem zrobisz se tylko krzywde. Masz zdrowy napletek ktorwgo sie pozbedziesz bo bedziesz obrzezany + spora ingerencja jak sam doktor napisał. To twoja partnerka powinna isc do lekarza. Istnieja rozne schorzenia jak pochylenia miednicy czy zgiecia macicy. To nie koniecznie w twoim czlonku jest problem. Miales kiedys inna jakas czy to pierwsza partnerka z ktora cos robiles?
 
Nie była, ale nigdy wcześniej w życiu nie miała takich problemów. Ja z poprzednimi również miałem. Nigdy wcześniej po prostu nie interesowałem się tematem, bo z góry zakładałem,że takie zabiegi nie istnieją.
Postaram się zrobić lepsze zdjęcia, bo problem jest dużo bardziej widoczny przy mocnym wzwodzie.
 

flader

Active member
To nie wygląda na patologie. Skrzywienie jest moim zdaniem w normie, co prawda nie widzimy od boku, ale to w górę jest okej.
 

morgan66

Active member
Obejrzałem temat - muszę powiedzieć, że od siebie też napisałbym że odradzam zabieg. Skoro tu trafiłeś to masz wątpliwości/szukasz potwierdzenia ale chyba w głowie jesteś przekonany:) Serio - na zdjęciach ja wogóle nie widzę problemu ze skrzywieniem - członek taki że nie jeden by się chwalił. Pamiętaj że będziesz się robił starszy to te "mega mocne wzwody" osłabną i może będzie lepiej dla partnerek. Po zabiegu może z kolei się okazać, że ze wzwodu na "150" zrobi się na solidne szkolne 4-...czy to będzie spoko:) pzdr
 
Witam. Przepraszam za chwilowa nieobecność. Dziękuję za taki odzew. Super,że istnieje takie forum i są ludzie, z którymi można porozmawiać na takie tematy, jeszcze raz dziękuję. I wróćmy do tematu. Ja doskonale rozumiem,że po tych zdjęciach, które wrzuciłem wydaje Wam się,że nie ma problemu. Ja jakbym zobaczył takie zdjęcia również bym tak stwierdził. I na prawdę jeśli nie miałbym problemu, to nie zaczynałbym tematu. U mnie problem zaczyna się przy silnej erekcji, wtedy penis skręca mocnej w lewo I odchyla się i wyglądem przypomina banana. To co na zdjęciach, to nic. I to nie pierwsza partnerka, która czuje ból. Pozycje, które nie sprawiają bólu to od boku i jeśli Ja jestem na Niej. Inne Pozycje nie wchodzą w grę. Piszecie o tym,żeby znaleźć sobie jakieś odpowiednie pozycje,katy, ale czy to jest rozwiazanie? Ja bardzo bym chciał korzystać w pełni z życia seksualnego, a nie ciągle się ustawiać, mieć jakieś zahamowania w glowie,ze zaraz coś zacznie boleć partnerka. To na prawdę nie jest fajne uczucie miec ciągle taka myśl w glowie. Chciałbym Wam bardziej zobrazować problem na zdjęciach, ale gdy chwytam za telefon I chce zrobić zdjęcie, to momentalnie jakby się ta erekcja zmniejszała i zdjęcia wychodzą takie jak przestawiłem wyzej. Nie potrafię tego wytlumaczyc.
Nope - raz napisałaś taki komentarz "Ja generalnie nie bede odradzał operacji i mowil ze trzeba wywalic pozycje jakies i problem zalatwiony". I to jest w 100 % prawda.

I ja zdaje sobie sprawe,ze zabieg skrzywienia mocno ingeruje w członka, ale przeglądając forum to nie widzialem żeby ktokolwiek miał jakiś problem. Wiadome jest to,że u 99 osób sie uda, a u jednej niestety może pójść coś nie tak, no ale mimo wszystko ja chce tego I musze mieć zrobiony zabieg. Zabieg będę chciał zrobić u dobrego lekarza jakim jast Hubert Kuźniar. Przeprowadzał on zabiegi skrzywienia górnego/dolnego +bocznego, także... Co ja tu będę więcej pisał na temat dr Kuźniara. Dobrze wiecie kim jest i że jest dobry, doświadczony.
Postaram się wrzucić lepsze zdjęcia, które bardziej zobrazują problem, ale nic nie obiecuje.
Do usłyszenia.
 

nope

Well-known member
Widze ze decyzja podjęta. Generalnie co do tego skrzywienia moze ci odbija bardziej w lewo tak jak mówisz ale po tych zdjęciach jest wszystko git. Dostarcz lekarzowi dobre fotki faktycznie obrazujące problem to może coś więcej powie jak pójdziesz na konsultacje.
 
Nope. Jeśli to by Nie przeszkadzało w życiu seksualnym to nigdy w zyciu bym się nie pchał. Ale serio to jest jakaś paranoja. Ciągle ustawianie, myśli w glowie "będzie boleć czy nie". No sam rozumiesz. To jest strasznie męczące. Postaram się o lepsze zdjęcia tu jak i dla dr Kuźniara. Mi przy mocniejszej erekcji odbija bardziej w lewo i do tego robi sie taki banan, no wyobraz sobie jak to muai wygladac i jak z tym skrzywieniem w ogóle coś działać. Jest na prawdę ciężko I fatalnie. Na zdjęciach przesłanych przeze mnie to penis nie ma jeszcze tej twardości i dlatego sprawia wrażenie "prostego".
 
A coś więcej mógłbyś? W sensie ja jestem zdecydowany, ale czy mógłbyś powiedzieć coś więcej tak ze swojej wiedzy, z tego co czyytales to jak widzisz takie prostowanie boczne i górne gdzie trzeba w sumie razem założyć 3 szwy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Temat prostowania to nie jest moja mocna strona wiec ciezko mi coś powiedzieć. Wiem tyle ze prostowanie to spora ingerencja w pendraka i kosztowna :l ale wszystko jest dla ludzi : )
 

Danian

Member
Można to spokojnie zrobić dobrze i za darmo na NFZ np. u Kuźniara w Rzeszowie. Czy to spora integracja? Wg. mnie samo skomplikowanie zabiegu jest banalne (to nie operacja na sercu). Po tych zdjęciach jakie dodał autor ja skrzynia nie widzę. Może w rzeczywistości jest większe ale to co tutaj widać to jest prosty (na tyle prosty że nie wiem czy to przejdzie na NFZ).
 
@nope
Może i nie Twoja mocna strona, ale chyba trochę się udzielałeś na forum i przez samo śledzenie różnych tematów,wątków Twoja wiedza nie powinna być aż tak słaba.
Zdaje sobie sprawę,że to spora ingerencja oraz że zabieg jest kosztowny,ale życie cały czas z problemem również nie jest wyjściem.
Z tego co przegladalem forum to nie widzialem jeszcze zeby ktokolwiek miał spieprzona robotę, aczkolwiek zdaje sobie sprawe,ze takie sytuacje na pewno miały miejsce.
 

Podobne tematy

Do góry