• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Utrata cm.

nope

Well-known member
Mądrze napisane. Swoja droga autor i tak koniec koncow albo nic nir straci albo max z pol centa bo mial skrzywienie małe.

U mnie przy glupim obrzezaniu sie fajans skurczyl przy pierwszych wzwodach bo szok stres i nerwy robily swoje plus napięta skóra.
 

Danian

Member
Skóra skóra. Ja byłem ciasno obrzezany i skóra z brzucha naciągała się na penisa. Był w połowie owłosiony. Tylko że skóra to bardzo plastyczny organ, grubasy nie pękają, więc po jakimś czasie zrobiła się elastyczna i penis odzyskał cm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

son339

Member
Dawids mam pytanie do Ciebie. Ile czekales na operacje u Kuzniara? Ile wczesniej doatales info z dokladnym terminem? Dzwonili czy pisali na meila do Ciebie?
 

Dawids.

New member
Hej w listopadzie byłem na wizycie, zabieg miałem w 10 lipca, dostałem email i telefon z placówki i email miesiąc przed zabiegiem telefon trochę późnej. Miałem czekać coś około pół roku ale wiadomo jak jest. Napisałem wcześniej do doktora bo chciałem zaplanować wakacje i po dwóch dniach dostałem info z datą.
 

Dawids.

New member
Witam. Tak jak obiecałem wrzucam foty. Szwy odpadły jakoś tydzień temu w ciągu jednego dnia, ciężko utrzymać pełna erekcję na dłużej ale chyba to normalne. Spróbowałem jazdy na ręcznymi wystrzał jak z fontanny :), testy docelowe gdzieś za 3-4 tygodnie :).

Z efektu jestem zadowolony, panowie nie warto czekać a robić co trzeba. Trochę ucieka w lewo ale przy pełnej erekcji się jeszcze bardziej prostuje nie miałem siły się dalej bawić do zdjęcia bo padnięty po robocie byłem :). Trochę mam pod żołędzie nadmiaru skóry i szwy puszczały co dało efekt kapsa ale wszystko się kiedyś zarośnie.
Z długością jest jak jest może odrobię ale 11.5 nie zachwyca ale lepiej tak niż krzywy i ból odczuwać. Pozdrawiam
 

ks4s

Member
Na bank nic nie straciłeś, jedynie tamte okolice "wiele przeżyły" po całym procesie i nie możesz teraz uzyskać w pełni satysfakcjonującego wzwodu. Zaczekaj jeszcze jakiś czas, u każdego to może inaczej trwać. Lekarz nie ingeruje w rozmiar, tylko w napletek.
 

Dawids.

New member
Dostałem emaila od lekarza który powiedział że leczenie przebiega prawidłowo należy stosować cepa bądź coś innego na blizny i tyle. Co do romiaru to napisał
"Szwy prostujące skracają ok 15mm, reszta jest wynikiem obrzęku
pooperacyjnego, który ustępuje w ciągu kilku m-cy więc jest możliwe
wydłużenie członka." to tyle
 

son339

Member
Dawids jak tam u Ciebie? Zdaj moze jaka relacje ze zdjeciami najlepiej:) ja 20 listopada ide pod noz na prostowanie wiec temat wrocil u mnie..
 
Witam. Tak jak obiecałem wrzucam foty. Szwy odpadły jakoś tydzień temu w ciągu jednego dnia, ciężko utrzymać pełna erekcję na dłużej ale chyba to normalne. Spróbowałem jazdy na ręcznymi wystrzał jak z fontanny :), testy docelowe gdzieś za 3-4 tygodnie :).

Z efektu jestem zadowolony, panowie nie warto czekać a robić co trzeba. Trochę ucieka w lewo ale przy pełnej erekcji się jeszcze bardziej prostuje nie miałem siły się dalej bawić do zdjęcia bo padnięty po robocie byłem :). Trochę mam pod żołędzie nadmiaru skóry i szwy puszczały co dało efekt kapsa ale wszystko się kiedyś zarośnie.
Z długością jest jak jest może odrobię ale 11.5 nie zachwyca ale lepiej tak niż krzywy i ból odczuwać. Pozdrawiam
ile minelo czasu od zabiegu do 'wystrzalu jak z fontanny ?'
 

son339

Member
Witam. Dawids przypominam sie mysle juz wczasy zakonczyles.. :) jak tam sytuacja u Ciebie po prostowaniu? Zadowolony? Za 3 tygodnie tez sie klade do Kuźniara.
 

son339

Member
Panowie aktulanie wyjeżdżam do Turcji za dwa tygodnie zdam relacje. Tylko się przypomnijcie.
Witam. Dawids jak tam sytuacja u Ciebie? Jak wrazenia z seksu ze stuningowanym sprzetem? Moglbys sie podzielic zdjeciem w erekcji po takim czasie. Jak doznania z seksu? Ja jestem 4 dni po prostowaniu u Kuźniara wiec efekt ciezko mi okreslic..ale mam zerowe czucie w żoledziu i to mnie martwi na dzien dzisiejszy. Opisz prosze:)
 

Dawids.

New member
Witam. Dawids jak tam sytuacja u Ciebie? Jak wrazenia z seksu ze stuningowanym sprzetem? Moglbys sie podzielic zdjeciem w erekcji po takim czasie. Jak doznania z seksu? Ja jestem 4 dni po prostowaniu u Kuźniara wiec efekt ciezko mi okreslic..ale mam zerowe czucie w żoledziu i to mnie martwi na dzien dzisiejszy. Opisz prosze:)
Napisz jak u CB ja straciłem trochę mniej jak 3cm ale widać na zdjęciu z boku że jeszcze jest skrzep jeszcze tam się wszystko się zagoiło pomimo 6 miesiecy


Tak z 13cm byłbym zadowolony ale znając życie zostanie jak jest.
Co do seksu był tylko raz pozniej jazda na ręcznym :-( plusy chyba 90% lasek wczesnej dojdzie jak ja chyba że będą potrzebowały murzyńskiej paly to trudno :)
 
Napisz jak u CB ja straciłem trochę mniej jak 3cm ale widać na zdjęciu z boku że jeszcze jest skrzep jeszcze tam się wszystko się zagoiło pomimo 6 miesiecy


Tak z 13cm byłbym zadowolony ale znając życie zostanie jak jest.
Co do seksu był tylko raz pozniej jazda na ręcznym :-( plusy chyba 90% lasek wczesnej dojdzie jak ja chyba że będą potrzebowały murzyńskiej paly to trudno :)
a ile dokładnie cm straciłaś, ile miałaś przed operacją?
 

son339

Member
Napisz jak u CB ja straciłem trochę mniej jak 3cm ale widać na zdjęciu z boku że jeszcze jest skrzep jeszcze tam się wszystko się zagoiło pomimo 6 miesiecy


Tak z 13cm byłbym zadowolony ale znając życie zostanie jak jest.
Co do seksu był tylko raz pozniej jazda na ręcznym :-( plusy chyba 90% lasek wczesnej dojdzie jak ja chyba że będą potrzebowały murzyńskiej paly to trudno :)
U mnie z 17 cm przed jest takie 14.5 narazie. Wiadomo ze tez bym chcial wiecej bo sie przyzwyczailem ale teraz bardziej mysle o braku czucia przy seksie. Nie moge dosjc przez to. Kobite bym mogl zajechac. Tez tak masz czy czujesz ale slabiej?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry