• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Utrata cm.

Dawids.

New member
Witam panowie miałem zabieg Nesbit u Kuźniara w Rzeszowie czlonek prosty i tutaj jest ok. Od zabiegu minęło 3 tygodnie i nadal mam szwy jednak dzisiaj przy zmianie opatrunku pozwoliłem sobie na wzwód sztywny i twardy ale moja miarka czyli huawei mate 10 pro jasno pokazała spadek z 15 na 12 czy to już koniec czy można liczyć na mały wzrost??
Trochę mnie to dobiło bo z krzywego wchodzę w małego i nadal problem. Były dwa cięcia a skrzywienie nie było jakieś tragiczne.
 

Dawids.

New member
Oj pocieszyłeś mnie. Po centa centymetr spoko ale no mam nadzieje ze nie 3.dzieki za odpowiedź
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
Nie stawiaj wszystkiego na rozmiar bo wpadniesz w depresję i będziesz miał zaraz problemy ze wzwodem. Nie jeden ma 12 czy 13 cm, żonę, dzieci i aktywne życie seksualne nie myśli o penisie tylko przyjemności.
 

nope

Well-known member
Po prostu trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i zrozumiec ze prostowanie to nie byle jaka ingerencja tylko juz sie grzebie głębiej. Kwestia psychy raz dwa sam zabieg a trzy to ze wszystko sie tam uklada na nowo. Tak jak poprzednik. Rozmiar wróci.
 

Dawids.

New member
Dziękuję panowie za słowa wsparcia,mam nadzieję że będzie tak jak piszecie :) super forum i bardzo pomocne.

Nie płacze ze nie mam Mercedesa za 1mln bo go nigdy nie miałem ale przyzwyczaiłem się do pewnej długości i dlatego tak a nie inaczej myślę.

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda po ponad 3 tygodniach po zabiegu to wrzucam foty.




 

Krystiankendroj

Active member
Ja tak się wtrącę na chwilę , może nie na temat ale pytanie mam , czy wam też się wydaje że po obrzezaniu coś długości ubyło/ przybyło? Mi chyba trochę uciekło, niedużo ale jednak
 

son339

Member
Witam panowie miałem zabieg Nesbit u Kuźniara w Rzeszowie czlonek prosty i tutaj jest ok. Od zabiegu minęło 3 tygodnie i nadal mam szwy jednak dzisiaj przy zmianie opatrunku pozwoliłem sobie na wzwód sztywny i twardy ale moja miarka czyli huawei mate 10 pro jasno pokazała spadek z 15 na 12 czy to już koniec czy można liczyć na mały wzrost??
Trochę mnie to dobiło bo z krzywego wchodzę w małego i nadal problem. Były dwa cięcia a skrzywienie nie było jakieś tragiczne.
Witam. Rowniez czekam na operacje u Kuźniara pod koniec tego roku, tez skrzywienie w dol i troche sie zmartwilem Twoim wpisem. Wrzuc prosze Cie zdjecia w zwodzie po zagojeniu i daj znac jak sytuacja.
 

Dawids.

New member
Spoko wrzucę na razie mam szwy podobno są nawet 6-7 tygodni po zabiegu.
Jestem dobrej myśli po wpisach chłopaków czuje na pensie jeszcze mocne zgrubienie więc tam w środku wszytako pozszywane i z czasem mam nadzieję na te 13.5 14 cm %-)
 

Danian

Member
Będzie git. Też miałem właśnie po zabiegu doła bo spadło do 12 cm, po czasie odzyskałem 3 cm. Skóra jest jeszcze napięta, ciała jamiste nie pogojone, poczekaj nie świruj i nie wywołuj wzwodów żeby to sprawdzić.
 

Dawids.

New member
@Danian tak z ciekawości przeleciałem twoje posty i teraz piszesz to co u góry.

A wcześniej "" Ciężko powiedzieć bo był krzywy. Długość powinno się liczyć od wewnętrznej części zakrzywia. A nie na siłę wyprostowanego. Obecnie jak go mierzę to mam około (wciśnięta linijka) 15,5-16 cm. Przed był na 100% większy myślę że straciłem może i 2 cm.""

Ty chyba tutaj jesteś aby dobra atmosferę tworzyć :)
 

Danian

Member
Bo tak jest. Gdy na siłę prostujesz skrzywionego penisa to rozciągasz krótsza część i dostajesz nieprawidłowy wynik (naciągasz krótsze ciała jamiste względem dłuższych). Nie da się zmierzyć prawidłowo krzywego penisa. Po zabiegu po miesiącu dwóch miałem może 12 cm. Dopiero po dłuższym czasie penis odzyskał jeszcze 3-4 cm.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry