• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stapler 6 tygodni po zabiegu

adam134

New member
Jestem 6 tygodni po zabiegu, nadal występuję u mnie ''oponka'' czy z czasem to zniknie? Nie powoduje to żadnych dolegliwości bólowych jednak nie wygląda to dobrze.
 

Krystiankendroj

Active member
Zdjęcia jak dodasz to ktoś Ci cokolwiek powie ,
Mi też się wydawało że to oponka , chodziłem z odkrytym żołędzią to mi puchł wewnetrzny napletek , dopiero jak zakryłem to się unormowalo tyle że mam obrzezanie lose i więcej skóry zostawione to mogę sobie na to pozwolić
 

Krystiankendroj

Active member
No oponka , dość spora , może się to wchłaniać jeszcze , powinno , z tego co czytałem u innych to jakieś opatrunki uciskowy czy coś pomagały, ale nie jestem pewny , ktoś mądrzejszy musiałby się wypowiedzieć
 

morgan66

Active member
Od siebie napiszę Ci - poczekaj cierpliwie. Jak chcesz poszukaj na forum przypadek piciu1998 - u niego po 8-msc taka oponka sflaczała. 6 tygodni to krótko - u jednych wszystko gra/wygląda od razu dobrze - najczęściej jest to skorelowane z ilością pozostawionego napletka wew. (im mniej tym mniej powikłań i lepiej wygląda ale mniej odczuć) choć decydują też predyspozycje do gromadzenia limfy (oponki) jak i ciasność blizny. Ty masz sporo tego wew. zostawione i pewnie nawet to się poprawi ale jak idealnie wyglądać to będzie to kto to wie. Ja jestem teraz 11 msc po zabiegu i z 5 razy chciałem się jeszcze "dociąć" (a mam mniej tego wew. zostawione i raczej bez oponki ale napletek wew. mi się roluje co mi sie nie podoba) ale mimo, że coraz wolniej to jednak to się zmienia na lepsze. Serio - to ciężki czas ale warto wytrzymać ten rok od zabiegu i wtedy decydować - no chyba że sprawa wygląda beznadziejnie ale u Ciebie tak nie jest. pozdro
 

morgan66

Active member
Dodam jeszcze, że pracuj mocno na linią szycia (maści, dużo wcierania okrężnego) bo to pomoże poluźnić bliznę i limfa mniej będzie się zbierac
 

Podobne tematy

Do góry