• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stan penisa po zabiegu obrzezania

pasta97

New member
Witam, 13 listopada 2023r. miałem wykonany zabieg obrzezania całkowitego. Pisząc to mija prawie 7 dni od zabiegu jednak niepokoi mnie lekko wygląd a konkretnie wygląd rany którą jest opuchnięta. Czy mógłby ktoś powiedzieć czy wszystko dobrze się goi i opuchlizna się zejdzie?
 

pasta97

New member
Załączam zdjęcie
 

pasta97

New member
Rzeczywiście masz chyba trochę większą, u mnie jest to o tyle dziwne że nie jest ona równa tylko jest większa po lewej stronie. Co do drętwienia to nic takiego nie odczuwam. Oprócz tej opuchlizny nie mam żadnych innych dolegliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@pasta97 I jak sprawa wygląda teraz z tą opuchlizną? Ja miałem zabieg tydzień temu i od paru dni też mam opuchliznę w okolicy rany, tak samo nie równą (z lewej strony większa niż z prawej).
 

pasta97

New member
W moim przypadku opuchlizna dalej jest, na pewno trochę mniejsza ale dalej się utrzymuje. Za tydzień mam wizytę kontrolną i zapytam lekarza o nią bo troszkę mnie niepokoi. Dam znać co mi doradzi.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja miałem podobny problem ze restki napletka puchły raz z jednej raz zdrugiej strony raz po całości, głównie po masturbacji
Jak nie masz czym go zakryc jak piszesz to może plastrami na blizny to podklejac tak żeby opuchlizna się wchłaniała czy coś Ja tak robiłem tez
 

pasta97

New member
U mnie ciągle lewa strona jest napuchnięta. Nie masturbowałem się jeszcze od czasu zabiegu bo trochę za mało czasu minęło ale wydaje mi się że nocne wzwody mają duży wpływ na tą opuchliznę. Spróbuje zdziałać coś z tymi plastrami.
 

Podobne tematy

Do góry