• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kar12

New member
Cześć wszystkim,

jestem 3 dni po zabiegu obrzezania laserem. Nie mam żadnego bólu ani krwawienia, co najwyżej odczuwam delikatny dyskomfort, ale niestety występuje bardzo duża opuchlizna. Czy taka opuchlizna 2 dni po zabiegu, zakrywająca w połowie żołądź jest czymś dziwnym?

Poniżej zdjęcie z dzisiaj, opuchlizna jest praktycznie taka sama ale penis zaczął nabierać innych kolorów, co więcej z tego co widzę z prawej strony zostało pozostawione więcej skóry niż z lewej... boję się jak to będzie wyglądało po zagojeniu.


Zauważyłem też po lewej stronie penisa ranki - na żołędzi i napletku:


Czy mogę prosić o skomentowanie, jak według Was wygląda opuchlizna, szycie i stan penisa po zabiegu? Ja jestem mówiąc szczerze dość mocno zaniepokojony...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kar12

New member
Pewnie jeszcze za wcześnie żeby coś więcej powiedzieć? Kolory mogą się zmieniać, chciałbym tylko żeby się dobrze wygoiło i nie było komplikacji..
 
Cześć wszystkim,

jestem 3 dni po zabiegu obrzezania laserem. Nie mam żadnego bólu ani krwawienia, co najwyżej odczuwam delikatny dyskomfort, ale niestety występuje bardzo duża opuchlizna. Czy taka opuchlizna 2 dni po zabiegu, zakrywająca w połowie żołądź jest czymś dziwnym?


Poniżej zdjęcie z dzisiaj, opuchlizna jest praktycznie taka sama ale penis zaczął nabierać innych kolorów, co więcej z tego co widzę z prawej strony zostało pozostawione więcej skóry niż z lewej... boję się jak to będzie wyglądało po zagojeniu.


Zauważyłem też po lewej stronie penisa ranki - na żołędzi i napletku:


Czy mogę prosić o skomentowanie, jak według Was wygląda opuchlizna, szycie i stan penisa po zabiegu? Ja jestem mówiąc szczerze dość mocno zaniepokojony...

Witam,u mnie w Holandii też dużo klinik robi laserem, mój Imgur nie otwiera zdjec, możesz wstawić jeszcze raz i powiedzieć jak się goi?
 

Kar12

New member
No okej, przepraszam. Ogólnie lekarz powiedział ze więcej skóry nie mógł wyciąć. Szkoda ze wyszło takie loose a nie tight…
 

Kar12

New member
Zalezy ile ci wytną tej skóry i jak bardzo żołądź będzie przykryta w spoczynku. To chyba ciężko jest tak super precyzyjnie określić ile się wycina i jak ta skóra się będzie potem układać… mi na przykład lekarz powiedział ze zostawił najmniej skóry jak to było możliwe zeby nie było za ciasno i się nie pozrywało. A mi się wydaje ze zostawił za dużo i wyszło loose.
 

Podobne tematy

Do góry