• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo i górę

Najbardziej zastanawiam się nad tym skrzywieniem w górę. Jeśli możecie zerknijcie na ostatnie zdjęcia. Czy to aby na pewno jest aż tak mocne skrzywienie czy też jest delikatne i po prostu penis, gdy jest w zwodzie idzie ku górze. Co myślicie?
 

Krystiankendroj

Active member
Ja bym na twoim miejscu skorygował tylko te skrzywienie w bok , żeby nie skręcał, jak mówisz że kolejna partnerkę boli z boku , chociaż wogole ten zabieg tak średnio
 
@kry Dlaczego uważasz,że zabieg średnio? Moim zdaniem jest bardzo potrzebny. Jedyna pozycja, która mogę uprawiać jest pozycja od boku, a nie chcialbym sie ograniczac tylko do jednej pozycji do konca zycia. Wszystkie partnerki bolalo i wina leży po mojej stronie. Miałem stosunek z nową kobieta doslownie parę dni temu I znów to samo. Tylko zastanawiam się czy poddać się zabiegowi jednego skrzywienia czy zrobić na raz te boczne i ku górze. Mam czas do niedzieli żeby się zastanowić. Na dole dodam zdjdcia, ktore bardziej zobrazują problem skrzywienia ku górze. Jestem bardziej przekonany do tego, żeby na jeydn zabiegu zrobić dwa I mieć z głowy, niż później mieć do siebie jakieś "ale",że się tego nie zrobiło i po zagojeniu wszystkiego wciąż mieć problem. Z tego co przegladalem forum, to widzialem ludzi,którzy mieli robione 2 skrzywienia. U mnie one nie są duże i lekarz powiedział,że na te 2 skrzywienia 3 szwy starcza. Mnie jedynie zastanawia jedna rzecz. Skoro szwy prostujące skracają członka, to przy robieniu 2 skrzywienia (więcej szwów) penis skróci się bardziej niż przy zabiegu jednego skrzywienia?

 
Tu dosyć ładnie widać jak penis wygina się w kształt banana. A to jeszcze nie jest 100 %. Przy mocniejszej erekcji jest wygięty jeszcze parę stopni. Także hm mi się wydaje,że lepiej zrobić te boczne I ku górze na jednym zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry