• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Silne ciagniecie skory z brzucha po obrzezaniu

son339

Member
Witam. Niedlugo bedzie dwa miesiace po operacji prostowania penisa z obrzezaniem calkowitym. Szycie ok 1.5 cm pod zołedzią. Podczas erekcji czuje silne ciagniecie skory z podbrzusza, mam wrazenie jakby moj penis mogl jeszcze sie wydluzyc ale skora juz dalej nie puszcza. Skrocenie penisa jest u mnie wyraźne. I tu pytanie. Mozna cos zrobic zeby ta skore jakos rozciagnac aby tak nie "blokowala" tego penisa? Poprostu w spoczynku widze ze nie mam zapasow luznej skory jak to bylo dawniej. Jak to Panowie z tym jest? Trzeba jakos cwiczyc, rozciagac?
 
Nie masz zapasów luźnej skóry, bo przecież na tym polega obrzezanie, zwłaszcza całkowite. A penis nie mógł się skrócić bo żołędzi ci nie obcinano tylko napletek. Czytałem a paru przypadkach, że mężczyźni odczuwali ciągnięcie skóry z brzucha. Myślę, że to kwestia czasu. Dwa miesiące to jeszcze nie tak dużo. Skóra się jeszcze rozciągnie.
 

son339

Member
Wiesz penis mi sie skrocil cyfry nie klamia z 17 cm na 13. Ale tez mialem prostowanie 3 szwy ktore tez skracaja. Ale widze albo raczej czuje ze skora jest mocno cignieta z brzucha i wlasnie jesli to sie moze rozciagnac to chcialbym przyspieszyc ten proces.
 
z brzucha Ci tą skóre ciągnie czy z jajec bardziej?
Ja po obrzezaniu też odczuwałem ciągnięcie jajec pod spodem penisa ale po miesiącu od zabiegu zaczeło już się rozluźniać i teraz po blisko 2 miesiącach jest już dużo lepiej/luźniej

Lekarz mi mówił, że skóra z czasem się dostosuje do nowych warunków i rozciągnie
 

Podobne tematy

Do góry