• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

sherminator

New member
ja ostatnio też się zastanawiam nad "poprawnością" wacka, ale szczerze SZCZERZE, mam 14 lat i we wzwodzie mierzy on 16cm a w obwodzie 9,95 i absolutnie nie jestem zakompleksiony mimo że jest sporo ossób którze mają większego, ale jestem jeszczcze DZIECKO i wiem że urośnie.
pozdrawiam
 

Wariat

New member
moja kobieta napisała mi że już jest gotowa itp.. i chce to zrobić w Sobote troszkę się obawiam.. No ale zobaczy się... Najgorsze to że to już nie dziewica.. ;/;/ Co robić... qużwa.... :oops: :oops:
 

Wariat

New member
Toć wiem. staram się..

ale jakiś strach jest.. :)

Robert jesteś bardzo mądrą Osobą gdzie której napewno dużo ludzi dziękuje i w duszy i w sercu .. :)

A ja Ci dziękuje na piśmie :)
 

neyo

New member
Widać, że temat wielkości chyba pozostanie nieśmiertelnym już do końca tego forum :D no cóż i tak bywa. Zawsze tak było jest i będzie, że ten temat wywołuje sporo emocji :)

Ja nie chce nikogo przekonywać czy wielkość interesu ma znaczenie w udanym seksie czy też nie. Czy ma znaczenie estetyczne czy też nie. Czy lepsza jest wielka maczuga czy mały ale wariat. Takie dylematy pozostawiam indywidualnej ocenie każdego z was i pewnie też ocenie waszych partnerek.

Może niektórzy z was uważają, że 18cm to strasznie mała pałka inni pewnie, że 13 cm to już całkiem spory miecz. A ja powiem wam tak czy wam się to podoba czy nie. Wg medycznych źródeł norma wielkości prącia dla naszej "rasy" zaczyna się od 10 (słownie: dziesięć) a kończy na 18cm. Takie informacje można uzyskać w TYPOWO MEDYCZNYCH źródłach. Co to oznacza? Ano to, że mając 10cm pałkę jesteś tak samo zdrowym i poprawnie zbudowanym facetem jak twój sąsiad, który codziennie z dumą ogląda swoje 18cm. Dopiero prącie poniżej 9cm (słownie: dziewięć!) jest uważane za tzw. mikropenisa (mówimy o wynikach w PEŁNYM wzwodzie). A lekarze są skłonni operwoać prącia, które we wzwodzie mają 8 i mniej cm. Bo TAK powiększenie prącia jest możliwe! Nie jest to operacja ani tania, ani bezpieczna, ani obojętna dla zdrowia ale możliwa do przeprowadzenia. Przeprowadzana tylko w UZASADNIONYCH przypadkach. Więc jeżeli mieścisz się w normie o kt mowa była powyżej to nie licz na operacje.

W całym tym zastanawianiu się nad wielkością interesu nie tyle liczą się te rzeczywiste centymetry ile to spustoszenie które sieje w naszych głowach tzw "kompleks małego penisa". A uwierzcie mi, że wiem o czym mówie...

Masz 10, 15, 22cm? Uważasz, że to przeraźliwie mało? A może za dużo? No to masz problem... Możesz kupić tabletki na allegro, pompki, rozciągacze i inne cuda. Możesz jechać do USA i poszukać chętnych do zoperowania ciebie, możesz tez takich chętnych poszukać w Polsce. Możesz zrobić to wszystko i wiecie co? Stracisz masę, czasu, pieniędzy i niekiedy zdrowia do momentu w którym zrozumiesz, że to co czym się zajmujesz, po pierwsze bardzo trudno zmienić, po drugie naprawdę nie warto tego zmieniać. Jesteśmy takimi jakimi chciała nas natura i wg mnie jedynym wyjściem jest zaakceptowanie siebie i ta akceptacja wcale nie wiąże się z całożyciową udręką. Do tej akceptacji potrzeba trochę oleju w głowie i troche zdrowego rozsądku. No i inteligentna i kochająca partnerka tez nie zaszkodzi...

Czujesz się z tego powodu do dupy? jesteś zdołowany? Grunt ucieka Ci spod nóg? Uwierzcie, że nie warto takiej uwagi do tego przywiązywać. Jeżeli czujesz się naprawdę do dupy to nie załamuj rak, nie wyrywaj sobie włosów z głowy nie planuj samobójstwa. Tylko weź się z życiem za bary i pomyśl co w tym momencie możesz zmienić na lepsze. Zacznij chodzić na siłownię, biegać, zadbaj o swój wygląd, kup sobie nowy samochód, idź na studia, skacz na bangee, kup motolotnie czy zacznij hodować pstrągi. Ale na pewno nie zacznij rozpierdalać swojego życia z powodu małego ptaka! Bo chociaż sam nie wierze, ze to robię to zacytuje tu jednego z kolegów na tym forum: "Dziewczyna bez problemu zaakceptuje faceta z małym ptakiem ale na pewno nie zaakceptuje faceta, który z tego powodu kompleksu zrobi koszmar ze swojego i jej życia"

I uwierzcie chłopaki ja nikogo z was nie chce pocieszać ani przekonywać, sami musicie do tego dorosnąć, dojrzeć i zrozumieć. Nie szukajcie tez pomocy w internecie bo tutaj niestety jej nie znajdziecie. To chyba jedyne takie forum na którym w miarę normalne wypowiedzi na ten temat można przeczytać.

Mógłbym tak pisać i pisać...
 

Magiczny

New member
A ci z moim malutkim... proszę bardo jestem w podobnym wieku co tomek
Ale jaka wielka różnica jest w wielkości jego penisa a moego on ma 13 cm a mój 3 :cry: Kiedy on ma 15 to mój 7!
Co robić...co robić...co robić?
 

Awio

New member
Elo.
NOwy jestesm ale tak czytajac sie niekpokoje o mojego w zwisie mam ok 4-6cm tak jak czytalem to chyba dobrze ale w wzwodzie to mam cos okolo 8-9,5 cm mam 14 lat i newiem czy to dobrze :/ A problem mam takie ze anie razu nie mialem tez wytrysku wiem ze to jest o czyms innym ale to tak na marginesie ;( a i mam tak ze jak sie masturbuje to w pewnym momencie mam takie laskoti i na ty m sie konczy moge dalej to robic i powchwili znowu sa :/...
 

Wariat

New member
Chłopie masz 14 lat...
jeżeli chodzi o rozmiar twojego Działa.. to napisze Ci tak urośnie jeszcze zobaczysz.. a Co do twojego orgazmu to powiem Ci że jeszcze twoje Jądra nie wytwarzają plemnika ... ale spokojnie z czasem dostaniesz to na co czekasz..:D



Ja to miałem problemy podobne ale już jest lepiej... bo ... zrobiłem co miałem i przebolałem tą idiotyczną myśl małego członka.. heh...
Pozdrawiam...
 

arti45

New member
E tam

E tam ja jednak troche sie martwie bo nawet jak niby masz dobrego ale malego to naeet najmilsza kobieta na swicie se pomysli "no faktycznie móglby byc wiekszy" ale ci nie powie bo jest "mila"

ja 2 lata temu mialem 8 cm i sie wstydzilem a teraz zlamalem linijke w szkole (teraz mam 14 lat) i nie moge zmiezyc XD

Jak bym zrobil ankiete z pytaniem czy jestes zadowolony z rozmiarów swojego penisa (co chyba zrobie) to ciekawe jakie by byly wyniki XD.
 

Kamcio 21

New member
a ja mam takie pytanie czy ktoś napotyka się z takim problemem jak "penis zamało odstaje ze spodni"? zawsze mam wrażenie że mój penis gdy leży jest za mały ale jak stoi ma ok. 17cm...z tym problemem walcze już od ładnych paru lat. A jak jest zimno to jeszcze bardziej się kurczy... Niewiem może sobie to wmawiam że za mało odstaje ze spodni... acha gdy mój penis leży ma (zależy kiedy) najmniej ma 7,5cm...
 

Kamcio 21

New member
acha i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące (nie wiem jak to ładnie ująć) tej skórki na penisie która nie chce mi zejść... podobno przy stosunku ta żyłka pęka i wtedy skura schodzi...! Nie wiem czy to prawda ???
 

arti45

New member
hmmm

Jezeli wedzidelko peknie to bardzo zle, najczesciej powodem pekania wedzidelka to wlasnie stulejka no i porpstu za krótkie wedzidelko.

ZA ZADNE SKARBY NIE DAJ MU PEKNAC ANI NIE PRÓBUJ TO ZROBIC.
idz do np urologa i niech ci przedluzy, wiele osób ma ten problem ale jezeli czujesz dyskomfort w czasie stosunku i wiesz ze to wedzidelko albo co gorsze czujez ból jak by ci mialo peknac to koniecznie zabieg.

mam 14 latek ale zaufaj mi ;p
 

Kamcio 21

New member
:D a niech ktoś mi powie jeszcze czy jak penis maleje np. jak jest zimno się bardzo kurczy, czy może to brak witamin ??? może jak bym zaczoł jeść owoce, witaminy było by coś lepjej ??? czy to już tak musi być... ?
 

arti45

New member
owoców nigdy nie za malo ale to poprostu jak jest zimno to sie wszystko kurczy nawet jak masz erekcje to lód automatycznie uspokaja twojego malego XD

spoko wyszstko wpozadku. woreczek na jaja tez sie kurczy pod wplywem zimna XD
 

arti45

New member
no chyba ze by sie kurczyl pare centymetrów to troche dziwne ale kazdy jest inny, jezeli sie kurcyz a po jakims czasie jest znowu normalny to sie nie przejmuj a jezeli sie kurczy i nie rosnie to cos z tym zrób zanim zniknie bo bedziesz bezplodny w 2 sensach XD
 

Kamcio 21

New member
a jak pisałem o tym wiązadle to jak się przypatrze na swojego wacka widzę taką żyłeczkę która idze od początku penisa aż do samego czybka, na samej góże ta żyłeczka owija się do okoła penisa i to dlatego nie mogę ściągnąć skóry... czy to jak pujde do legarza to on mi ją nadetnie tylko ???
 

arti45

New member
erm czy to jest po dolnej stronie i laczy sie z wedzidelkiem na samej górze?


jezeli tak to spoko, ja tez to mam, to normalne, to idzie jeszcze az do odbytu jak by sie przyjzec hehe
 

arti45

New member
ale jak owija? nie powinno sie owijac tylko isc od wedzidelka równo w dól, mozesz wyslac fotke dokladnie gdzie sie zaczyna i konczy ta zyleczka?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry