• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmienny rozmiar penisa w spoczynku

zitrone

New member
Cześć, mam raczej dziwne pytanie, ale po prostu nie wiem czy to normalne i czy ktoś tak jeszcze ma.
Chodzi o to, że mój rozmiar penisa w spoczynku jest dość zmienny (nie chodzi o wpływ temperatury czy stresu). Przez większość czasu jak sobie wisi ma 5 cm, ale jak na przykład chce mi się bardzo sikać to zaraz robi się mniej więcej 9cm. Mam podejrzenie, że mogę mieć jakiś problem z ukrwieniem, trzon mam dość wiotki (w sytuacjach gdy jest większy ewidentnie już nie jest taki wiotki). Miałem robione usg doppler w spoczynku i wszystko wyszło według lekarza prawidłowo. We wzwodzie mam też problem, na stojąco żołądź jakby puchnie nadmiernie i nie mogę dojść stojąc (nie jest to kwestia psychiki). W planie mam zrobić usg dopplera we wzwodzie, ale czeka mnie obrzezanie w najbliższych dniach i muszę najpierw to ogarnąć a potem myśleć o tych zaburzeniach erekcji. Ale ciekawi mnie czy ktoś też ma taki problem ze zmiennym rozmiarem w spoczynku? I czy to w ogóle może być problem, czy po prostu niektórzy tak mają? (we wzwodzie ok. 12-13 cm)
 

pantomasz

New member
To jest coś zupełnie normalnego. Tak samo jak weźmiesz zimną kąpiel, to penis się zmniejszy. Nie ma się czym przejmować. penis to nie ręka czy noga. Jego rozmiar zależy od ukrwienia, zatem zmiany ciśnienia krwi, pulsu i innych parametrów mają wpływ na jego wielkość.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar Inne 1
P Za duży rozmiar Inne 5
P Pytanie o rozmiar Inne 23
S Rozmiar Inne 7
K Rozmiar Inne 13

Podobne tematy

Do góry