• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pedro1

New member
Hej, jestem 9 dni po zabiegu wydłużania wędzidełka. Jak dotąd wszystko goiło się jak należy i nie doświadczyłem żadnych bólów czy opuchlizn.
Powoli zaczynają wypadać mi szwy i niestety dzisiaj zauważyłem rozejście się rany w jednym miejscu ;/ Pojawił się również lekki ból i delikatna opuchlizna. Przeglądałem podobne tematy i w większości przypadków zalecano cierpliwość, mimo wszystko chciałbym zapytać Was o opinie i sugestię co zrobić z zaistniałą sytuacją, dodam że dwa dni temu miałem wizytę kontrolną i nie umawiałem się już na kolejną.
Lekarz zalecił higienę i octanisept, nic więcej.
Zdjęcie:
https://imagehost.pl/image/122.My7W0
 

drj

New member
Tak na szybko to możesz zastosować szwy zewnętrzne. Naklejane i zbliżające brzegi rany/blizny do siebie.
Miałem podobną sytuację, tyle że byłem na wyjeździe za granicą i zastosowałem właśnie te szwy zewnętrzne ;) urolog mówił, że wyszło super i gratulował pomysłu :D
Tylko pamiętaj żeby wszystko na jałowo robić i psikać octeniseptem ;) powodzenia!
Podczas gojenia może zrobić ci się później bliznowiec, bo więcej tej tkanki będzie musiało powstać ;)
 

Podobne tematy

Do góry