• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozejście rany 4 dnia po zabiegu podcinania wędzidełka

Reed91

New member
Cześć,
Jakoś 4-5 dnia po zabiegu podcinania wędzidełka rozeszła mi się rana. Spowodował to uraz mechaniczny, albo nocna erekcja, ciężko stwierdzić.
ranę przemywam szarym mydłem i solą fizjologiczną. Nie ukrywam, że trochę mnie to martwi, ale zdaję sobie sprawę, że być może trochę panikuję ze względu na miejsc urazu 😅. Zszyte wyglądało. Teraz tak jak na zdjęciu.


https://imagehost.pl/image/MHWXN

1. Czy ktoś miał podobną sytuację?
2. Czy rozejście się rany wpływa na efektywność zabiegu?
3. Kupiłem maść Contractubex, podobno zapobiega powstawaniu blizn w postaci zrostów, ma ktoś jakieś doświadczenie w tego typu maściach? Warto stosować masaż blizny?
z góry dziękuję Panowie za odpowiedz.
 
1. Miałem rozejście , samo się zrośnie , trzeba dbać o higienę
2. Nie powinno , co najwyżej na estetykę
3. Contractubex po wypadnięciu szwów i wygojeniu, podobno pomaga ale nie testowałem
 

Reed91

New member
Dzięki wielkie za odpowiedz. Trochę mnie uspokoiłeś. Pamiętasz może ile czasu zarastało się w Twoim przypadku? I czy ta blizna, która została bardzo źle wygląda czy raczej tylko taka skaza kosmetyczna?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kosmyk6

New member
@Nicolas Walujew też miałem rozejście, blizna jest większa niż u @Reed91, lecz w podłóżnym kształcie. Trochę boli przy dotykaniu. Czy miałeś też problemy bólowe i po jakim czasie one przestały występować? Ja jestem 1,5 od zabiegu i stosuje maść Contractubex.
 

Podobne tematy

Do góry