• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu i problem z biała plamą na penisie :(

roman1

New member
Aktualnie musze wam powiedzieć że wyleczyłem ise z tego dziadostwa zostaly małe ślady po chorobie ale na to potrzeba czasu stosuje jeszcze protopic 3 raz w tyg i tyle :p na napletku nie ma śladu a żołędzi jest troche jakby za mgłą ale takie zostawia ślady LSA po leczeniu lecz sa one widocze dopiero z bliska stulejka ustapiła w pełni nic nie boli nie uwiera można swobodnie działać z dziewuchą :D Polecam Panią Profesor z wrocławia z kliniki dermatologii Prof. Maj zna się na rzeczy i wie co i jak :) pozdrawiam :) nie załamujcie się tą chorobą jest XXI wiek :p kalekami seksualnymi nie będziecie :p
 

roman1

New member
akurat nie mam ale na napletku to był pierścień szer. 3-4 mm do okoła a na żołędziu to około 1/3 z prawej strony a z lewej 1/4 powierchni i do tego małe liczne plamki zbielone,
 

ziomek_2_25

New member
Witam,

Mam do Was prośbę o ocenę moich zmian. Byłem z tym u urologa, ale stwierdził, że to jakiś grzybek. Czy wg Was to może być liszaj ? Konkretnie chodzi mi o dwie białe plamy pod spodem żołędzia oraz wzdłuż blizny po wydłużeniu wędzidełka (przeszedłem kiedyś zabieg). Proszę o Waszą opinię.

http://imageshack.us/a/img35/8721/dsc00566rb.jpg
http://imageshack.us/a/img29/3047/dsc00567lg.jpg
http://imageshack.us/a/img9/7859/dsc00564lj.jpg
http://imageshack.us/a/img835/6982/dsc00563py.jpg
 

tomasznowak20

New member
Bylem uPani dermatolog prywatnie. Mam stosowac clotrimazolum i doustnie fluconazol przez 2 tygodnie. Potem mam stosowac taka masc novate. Ktos cos podobnego stosuje?
 

daw

New member
Kolego tomasz leki clotrimazolum i doustnie fluconazol stosuje sie na grzybice może to pani dermatolog stwierdziła u Ciebie?
 

daw

New member
Moge Ci opowiedziec kolego swoja historie. Jakies 3-4 lata temu cos mi sie pokazalo bylem z dziewczyna u ginekologa bo nie wiedzialem co to, za wiele nie pomogl przepisal cos ,zrobil badania i za wiele nie pomoglo. Pozniej poszedlem do pani dermatolog ktora popatrzyla wyprobowala kilka lekow i nadal nic nie pomoglo no to do urologa zrobil wymaz no i wyszla jakas bakteria pzepisal wg antybiogramu troche pomoglo na czubku zoledzia a napletek popekany i sucha skora nic nadal lipa.Na napletku skora jakby odpazona jakas biala po stosunku peka swedzi i piecze. No to dalej do lekarza do innego urologa stwierdza grzybice bo biale itd daje clotrimazolum , flumycon itp. zero dzialania nic nie pomaga masakra. I dalej do lekarza niby bdb dermatolog wenerolog stwierdza gdzybice i dalej clotrimazolum na noc i triderm na dzien . Triderm calkiem ladnie pomaga znika biala skora jest rozowa po odstawieniu tridermu wraca wszystko.Zrobił juz sie pierscien na ok 1cm ze skory ktory przeszkadza podczas wzwodu . Dermatolog stwierdza ze juz wszystko jest ok. A tu po tyg od nowa to samo bez zmian masakra. Wybralem chyba z 4 opakowania tridermu i nic dalej wrocilo az dostalem uczulenia od tridermu. No to do kolejnego urologa w innym miescie stwierdza grzyba leki standartowe na grzybice i nadal bez pomocy. Tak mi minelo jakies 3-4 lata. Meczarnia napletek na czubku jakby odpazony. Rano niby dobrze to wygladalo ale wieczorem po calym dniu jakby wszystko odpazone. Jeszcze jakis seks i popekane. Nic przyjemnego. Wkoncu zdecydowalem sie na zabieg czesciowe obrzezanie. Na szczescie mialem to na czybku napletka i ok 1cm moze wiecej wyciachali i przy zabiegu urolog mowi ze mial pan liszaja ale on wszystko wycial. mam nadzieje ze bedzie ok po zabiegu jak narazie sie goi. i mam nadzieje ze nic nie wroci bo juz nie bedzie co wycinac teraz. Jak sie cos pokaze to odrazu nie czekam ide po leki na liszaja. Jak odpadna szwy i bedzie wszystko widac dobrze to naapisze czy pomoglo ciecie
 

tomasznowak20

New member
Mi tez skora strasznie peka na napletku :(. Bylem z tym u urologa jakois czas temu i powiedzial ze to jest wszystko w porzadku :(. Boje sie obrzezania mialem wydluzane wedzidelko zle mi sie zroslo czuje jak moj penis jest teraz duzo mniej unerwiony :(. Tak samo mozy byc z tym obrzezaniem:(. Jak pisalem wyzej narazie stosuje clotrimazolum i te doustne tabletki i nie pomaga nic :( zobaczymy jak zaczne stosowac ta masc. Ogolnie to zalamanie straszne ciezko mi normalnie w zyciu funkcjonowac czuje jak to mnie niszczy :(. Piszcie jak u Was jest z tym leczeniem.
 

daw

New member
u mnie pekala i robila sie biala jakby odpazona masakra. Bylem na kontroli u lekarza i mowi ze jest wszystko ok po 4 dniach po zabiegu. U mnie nie bylo to obrezanie bo mialem to na koncu napletka. jak sie wszystko pogoi napisze jak to wyglada. mi sie wydaje nie jestem lekarzem ale na grzybice to kazdy na poczatek przepisuje. Moze ta inna masc Ci pomoze to napisz. ja mam nadzieje ze mi sie juz to nie przyda. Jezeli chodzi o zabieg to koszt 1100zł trwa godz znieczulenie miejscowe ogolnie luz nic nie czuc jest naprawde ok. Po za tym bralem antybiotyki końskie dawki przez 3 miesiace i tez nie pomagalo. Moze byly zle dobrane ale probuj
 
Do góry