• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie, obrzezanie całkowite

Hugoos

New member
Cześć, jestem tutaj nowy. 2 tyg temu miałem obrzezanie całkowite, aktualnie myje penisa 2x dziennie szarym mydłem, chodzę bez opatrunku zalecenia lekarza. Pytanie czy mogę spać bez bielizny żeby po prostu "mały" miał przewiew i mógł oddychać? Mam wrażenie, że w bieliźnie jeśli będzie nocny wzwód może się ocierac o bokserki A jeśli będę spał bez nie powinno być żadnego problemu? Co myślicie
 

Niktzniczym

New member
Z jednej strony lepiej żeby się ocierał bo szybciej go zahartujesz, z drugiej nie wiemy jak wygląda czy już jest w miarę zagojony, jeśli tak jest to jak najbardziej śpij w, to pomoże w walce z nadwrażliwością.
 

dandoo

Active member
Do czasu wygojenia. Radziłbym z bielizną, żeby wzwód czy niepotrzebne szarpnięcie nie powodowało rozerwania blizny, a na hartowanie przyjdzie czas.
 

Hugoos

New member
Wczoraj napisałem do lekarz który wykonał zabieg, powiedziałem że mam małego strupka czarnego, czytałem na internecie że może to być martwica która znacznie zwiększa czas gojenia rany, zapytałem jak on to widzi czy samo się zagoi bo zrobił się znacznie mniejszy niż po zabiegu (minęło 2 tyg) polecił mi ranisilver w spreyu z srebrem, używaliście może kiedyś? Dziś zaaplikowałem i zobaczę czy przyspieszy proces gojenia, działa antybakretyjnie, przeciwzapalnie itp ogólnie stwarza lepsze środowisko do gojenia ran, więc nie powinno zaszkodzić.
 

Hugoos

New member
Tylko rana wokół żołędzia, ogólnie no jest zdecydowanie lepiej niż po zabiegu.

Jak tutaj się dodaje zdjęcia możecie doradzić czy wygląda w porządku
 
Dopóki są szwy i całkowicie się wszystko nie zagoi to lepiej mimo wszystko uważać na erekcje, żeby rana się nie rozeszła. Na hartowanie przyjdzie czas.
 

Podobne tematy

Do góry