• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i obrzezanie pytanie

.-.

New member
Witam. Chyba mam stulejke częściowa podczas wzwodu nie mogę zdjąć napletka w ogóle i uciska on żołądź, skóra robi się czerwona jak tylko próbuje go zdjąć. Mam też krótkie wędzidelko ponieważ gdy sciagam napletek odczuwam ból oraz żołądź jest ciągnięta w dół mam pytanie czy jeśli wolę mieć obrzezanie całkowite ale np lekarz zaproponuje plastykę to mogę go przekonać na obrzezanie czy nie bardzo? Oraz czy zabieg można wykonać pod narkozą? Mega boję się igieł a co dopiero gdy pomyślę że miałbym mieć wbita igłę w penisa to mi się słabo robi narkozą jest płatna dodatkowo?
 

wacie

Active member
Hej.
Ile masz lat i skąd jesteś ?
Narkoza strasznie źle wpływa na organizm , jedno uczucie wbicia igły przy miejscowym śmiało wytrzymasz.
Chcesz obrzezanie to je będziesz miał , inaczej idziesz do innego lekarza.
Ale przy tym co piszesz tylko obrzezanie wchodzi w grę.
 

.-.

New member
Raz już byłem u chirurga powiedział że nic się nie dzieje i mam to rozciągać, po tygodniu powiedziałem tacie że to nie działa i boli i powiedział że pojedziemy prywatnie do urologa
 

wacie

Active member
Wszyscy tutaj są obrzezani . Boli ale da się przeżyć,mowie z mojego doświadczenia.
Są tutaj osoby które piszą że po chwili strachu nic ich nie bolało.
Jednak dla swojego komfortu zaplanuj zabieg na wakacje tak byś miał czas dojść do siebie przed szkołą . Im więcej czasu tym lepiej.
 

.-.

New member
Tzn raczej będę miał zabieg na NFZ więc termin może za miesiąc na te wakacje akurat bedzie
 

wacie

Active member
Prywatnie trzeba się liczyć z kosztem około 2500 pln.
Oczywiście że polecam prywatnie .
I szybciej ,łatwiej z terminem i za pieniądze ludzie jacyś tacy milsi.
 

wacie

Active member
Jesteś ich dzieckiem , myślę że wiele zrobią dla Ciebie.
Ale oczywiście na NFZ też można .
Zacznij wtedy od lekarza rodzinnego , on musi wystawić skierowanie do urologa.
I nie daj się zbyć lekarzowi , tylko u małych dzieci można stulejkę naciągnąć , u ciebie już tylko zabieg.
 

wacie

Active member
Prywatnie idziesz bezpośrednio do urologa i to on będzie Cię kroił.
Tam nie trzeba skierowania.
 

.-.

New member
Czyli jeśli rodzice będą chcieli bym szedł na NFZ to tak naprawdę idę niepotrzebnie prywatnie do urologa?
 

wacie

Active member
Jak masz 12 lat to żaden lekarz czy to prywatnie czy na NFZ cię nie przyjmie bez rodziców.
Jak pójdziesz prywatnie to wszystko załatwisz na miejscu w 1-2 tygodnie.
A na fundusz to możesz i z pół roku na termin czekać.
 

.-.

New member
Ja wiem ze musze iść z rodzicami i właśnie wolałbym jak najszybciej to zrobić bo mam zdalne więc mógłbym ta ranę na spokojnie wygoić a w wakacje chciałbym mieć z tym spokój i się tym nie martwic
 

wacie

Active member

Tutaj poczytaj , wiele wyjaśni i sporo pomoże .
 

Podobne tematy

Do góry