• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problemy z penisem

begsksn

New member
Hej, ogólnie jestem nowy na tym forum. Jestem dość młody i niedawno zacząłem się interesować tematem stulejki u mężczyzn jak i ogólnie męskim zdrowiem więc mam parę pytań. Po 1 podejrzewam że mogę mieć stulejkę lub krótkie wędzidełko. Podczas wzwodu napletek suwam mniej więcej do połowy żołędzia. Podczas spoczynku odkrywam cały żołądź ale tworzy się taki dziwny pierścień. Wstawił bym zdjęcia ale nie wiem jak. Chciałbym się upewnić że to stulejką i potrzebuje zabiegu którego bardzo chciałbym uniknąć. Czytałem w internecie o jakiś metodach rozciągania w wodzie. Czy to działa? Albo też że w czasie dojrzewania to przejdzie. Po 2 czy znacie jakieś sposoby na spontaniczne erekcję. Ostatnio zdarza mi się to w bardzo wstydliwych sytuacjach np. Na basenie w komoielowkach gdzie wszystko widać.
 

dandoo

Active member
idz do urologa odnośnie pierścienia o których mówisz i czy nie masz stulejki z samego tekstu nikt nic nie powie a urolog ma wiedzę, jak jesteś nieletni zagadaj też ojca, jak pełnoletni sam możesz iść do urologa czy lekarza 1 kontaktu który wstępnie może ocenić i dalej skierować a co do spontanicznych erekcji norma w dojrzewaniu z czasem będziesz to kontrolować, to hormony testosteron no i czasem myśli, także staraj się odwrócić uwagę na coś innego a jak nie to z czasem i tak penis opadnie. nie przejmuj się tym. samo to jak wchodzisz do zimnej wody w basenie powinno pomóc. miłego
 

toastt

Well-known member
Idź do lekarza i tyle. Jeśli jesteś niepełnoletni (a tak z treści posta wynika), to musisz iść tam z rodzicem, ale rodzic nie musi być obecny przy badaniu - w porozumieniu z lekarzem może wyjść. Tak czy inaczej wizyty u lekarza nie unikniesz, a tracić najlepsze lata życia dla stulejki naprawdę niewarto. Rzadko kiedy, ale teraz się zgadzam z użytkownikiem MoimZdaniem, że tego zabiegu nie trzeba się bać i to jest choroba jak każda inna, którą na szczęście skutecznie da się wyleczyć. Przemyśl to sobie i podejmij męską decyzję. Na pocieszenie dodam, że czasami udaje się "rozpracować" stulejkę przy pomocy ćwiczeń rozciągających i maści sterydowej, ale skuteczność tej metody maleje z każdym kolejnym rokiem życia. Czym wcześniej więc pójdziesz do lekarza, tym dla Ciebie lepiej.
 

Podobne tematy

Do góry