• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawiać czy zostawić?

bhgmiop

Active member
to ja mam takie medium medium:D bo moge skórą ruszać ,co mi się podoba,a w spoczynku jest w polowie zakryty ,opuchlizna mi tam nie przeszkadza w niczym,jedynie jeszcze jest nadwrazliwy i pobolewa miejsce szycia
 

Danzig

Member
Dalej masz te obrzeza zoledzia sine?
Sine schodzi. Mało co zostało.

Aj @Danzig, co nas podkusiło te 2,5 roku temu aby iść do Krukowskiego.. Robiliśmy w podobnym terminie i w podobnym terminie zrobiliśmy poprawki :D Ja poprawiałem w styczniu u dr. Drabiny więc u mnie już w pełni zagojone i jest sprawnie w 100%. Miałem tak samo obrzęknięte miejsce szycia w spoczynku, ale u mnie pojawiło się dopiero po 2 tygodniach - po wyciągnięciu szwów..
Teraz po 3 miesiącach jest ok, aczkolwiek dalej mam coś tam lekko nabrzmiałe. Wygląda to na żyłę, którą mogę delikatnie przesuwać.
Jak przesunę ją pod napletek wewnętrzny to wygląda słabo (tylko w spoczynku, we wzwodzie jest ideolo), a jak wsunę pod zewnętrzny to tego nie widać.. Dziwna sprawa szczególnie że minęły ponad 3msc od cięcia. No i niestety doktor w jednym miejscu nie wyciął mi w pełni starej blizny. Boje się trochę że za rok jak się przebuduje blizna to będę miał 2 pod sobą :/ teraz tego tak mocno nie widać.
Raczej już nie mam zamiaru się bawić w poprawki chyba że za jakiś dłuższy czas, ale myślałem czy nie przejechać się właśnie do dr. Chomicz aby rzuciła okiem.

Powodzenia w gojeniu, oby było dobrze!
@junneko jak coś to umawiaj się do dr Chomicz na teleporade. Na @ wyślesz foty i w trakcie rozmowy o tym porozmawiacie. Ja tak zrobiłem.
no Krukowski był bo miał na znanym lekarzu dobre opinie …. Tak mi się wydawało.
aktualnie wszystko się zrosło. Opuchlizna z dnia na dzień minimalnie maleje. Poczekam aż wypadną szwy i minie jeszcze trochę czasu. W poniedziałek będą 3tyg od zabiegu więc to się jeszcze goi wszystko.
przy pierwszym zabiegu po 2 tyg wywaliło mi oponkę także jestem póki co spokojny i czekam :)
 

Podobne tematy

Do góry