• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka

Adams96

Member
W miejcu czerwonego poczułem zwykłą skórę tylko trochę jak by delikatniejszą a nie gdybym grzebał w otwartej ranie
I w sumie to na zdjęciu źle wygląda, na żywo tragedii nie ma xD, to może być zwykła ranka ktora mi się tam zrobiła? I po prostu oblała się przy okazji?
 

nope

Well-known member
Nieee. Wygląda jakby się rozlazło i dopiero rozpoczyna sie proces ziarniny. Będzie dłużej sie goiło po prostu
 

nope

Well-known member
Tak. Duża szansa jest że będzie duża ale ja sie do końca na tym nie znam. Na pewno sie będzie dłużej goić. Dbaj o higiene słuchaj się rad lekarza i będzie git :)
 

Adams96

Member
Tak. Duża szansa jest że będzie duża ale ja sie do końca na tym nie znam. Na pewno sie będzie dłużej goić. Dbaj o higiene słuchaj się rad lekarza i będzie git :)
Słucham słucham wszystko co mi powiedział oraz wypisał stosuje nie odbiegając od tego co mi doradził i pokierował jak dbać o ranę więc :)
 

Adams96

Member
Tak. Duża szansa jest że będzie duża ale ja sie do końca na tym nie znam. Na pewno sie będzie dłużej goić. Dbaj o higiene słuchaj się rad lekarza i będzie git :)
Jutro idę do drugiego doktora z tej samej kliniki bo do czwartku na łeb dostanę zanim pojadę do Łodzi do swojego i dowiem się czy w miarę wszystko Oki xD tak że jak coś dam ci znać co tam się faktycznie zadziało
 

Adams96

Member
Słuchaj no raczej teraz nic nje zrobisz. Szycie puścilo będzie ślad i tyle ;P
Raczej i tak chciałem iść na kontrolę jeszcze wcześniej bo wiesz wolę żeby ogólnie jeszcze sprawdził czy wszystko inne się dobrze goi ;P no co hipochondryk ze mnie, a u ciebie jak? Wszystko wygojone już? :p
 

nope

Well-known member
Wiesz co aktualnie tak. Kutas sprawny wytestowany przy robotach ręcznych xD jednak na wspolzycie doktor kazal czekac 8 tygodni. Jednak sie dostosuję. Jestem w 6 jeszcze czuje delikatnie blizny przy naciąganiu ale to sie wszystko unormuje cza mu dac czas i go nie męczyć :D Dopiero zaczalem stosowac contractubex na blizny i zeby ja troche zmiękczyć :D no i jeszcze troche walcze z nadwrażliwością bo nosiłem opatrunek aż do wyjęcia szwów czyli 4 tyg bo uwierały strasznie bez( wiem długo) no ale już czasu nie cofne z tymi szwami ;p
 

Adams96

Member
Spoko ja zalewałem co chwile lekarza zdjęciami i pytaniami xD
Najważniejsze że u ciebie jest już w porządku i nie ma komplikacji a blizny przy contratubexie się fajnie zleją z skórą właściwą :p I będzie po fajrancie :D poza tym trzeba się wspierać i dopisywać żeby kolejni mieli spokojniejsze głowy przy szukaniu odpowiedzi na własne pytania :D
 

nope

Well-known member
No to prawda ogólnie ja się nastawiłem że po miesiącu juz bede ultra sprawny i sladu po zabiegu ani uczucia nie będzie a to błąd. Każdy dochodzi do siebie dluzej lub krócej. Na mnie uwazam ze jak minie z jakieś 2 miesiące to pewnie już zapomne o zabiegu ;p
 

Adams96

Member
No to prawda ogólnie ja się nastawiłem że po miesiącu juz bede ultra sprawny i sladu po zabiegu ani uczucia nie będzie a to błąd. Każdy dochodzi do siebie dluzej lub krócej. Na mnie uwazam ze jak minie z jakieś 2 miesiące to pewnie już zapomne o zabiegu ;p
No pewnie, każdy organizm jest inny i każdy inaczej się regeneruje po operacjach/wypadkach itp. Ja jak miałem przebitą dłoń kamieniem to właśnie w miarę szybko mi się zregenerowała więc mam dobre myśli co do zagojenia się tam że organizm jezczze daje rade ;P No a widzisz jeden musi czekać 3 miesiące na ciupcianie a drugi po 3 tygodniach już szaleje xD
 

nope

Well-known member
Noo także odrazu Ci chce powiedzieć że jak po zalozmy miesiacu jezzcze bedziesz czuł blizny czy coś to niczym się nie przejmuj przejdzie
 

Podobne tematy

Do góry