• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka po zabiegu

Ameid

Member
Jestem 4 tygodnie po zabiegu stulejkj i mam nadal tą oponkę plus jak mam zwód to jest taki nie przyjemny ból który ustępuje po 3,4 minutach jak mam silny wzwód.Tak samo jest jak chce penisa ruszyć w dół po wzwodzie boli po 4 minutach jest już lepiej.Wydaje się że mam nadwrażliwość żołędzia i to przez to bo jak noszę żołędz na wierzchu np przez 4 h penis się przystosowuje i jak mi rośnie penis wtedy to nic nie boli i mogę się masturbować.
Zgłosić się do urologa czy nie
 
wstaw fote jak to wyglada bo bez fotek to jedyne co mozna racjonalnie doradzic to cos w stylu "jak masz wątplwiości to skonsultuj się z lekarzem"
Ja jestem podobny czas po zabiegu (26 dni) i czuje taki jakis dziwny ucisk zoledzia przy silnym wzwodzie po prawej stronie ale ja mam jeszcze szwy wiec mysle ze one moga troche ciągnąć to wszystko - a właśnie Ty masz jeszcze też szwy czy już wypadły wszystkie?
 

morgan66

Active member
Hejka, pewnie więcej można by powiedzieć jakbyś wstawił więcej zdjeć ale ogólnie tu tzw. oponki nie ma (czyli chłonnego obrzęku napletka wew. który występuje przy obrzezaniu high) - tu bardziej wygląda jakby po prostu dalej było ciasno...Pamiętaj, że 4 tyg. to prawie nic - to Ci sie będzie przez rok zmieniać na lepsze. Poczekaj i wrzuć zdjęcia np. za 2-3 msc i wtedy z większą pewnością będzie można ocenić czy poprawka będzie konieczna. pzdr
 

Ameid

Member
https://imagehost.pl/image/MrPRC
Tu jest nowsze zdj najbardziej mnie martwi nie ta oponka tylko że jest dyskomfort jak penis rośnie czyli jest wzwód muszę poczekać kilka minut żeby było ok a do tego żołądź jest jeszcze wrażliwy i nie mogę uprawiać seksu(a mam laskę więc chce to wyleczyć jak najszybciej)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bo dalej jest ciasno. Nie wiem jaka miałeś te stulejkę ale zabieg to tak srednio pomogl. Bo problem nie jest do konca rozwiązany. Widać że wokół jest ta skóra ciasna co sprawia dyskomfort i ból. Co do wrażliwości to normalne z czasem się unormuje.
 

Podobne tematy

Do góry